Daži cilvēki neprot iztikt bez meliem savā ikdienā. Tas var šķist mulsinoši, tomēr viņiem ir savi iemesli, kāpēc viņi izvēlas šādu komunikācijas veidu. Astrologi ir sastādījuši to zodiaka zīmju sarakstu, kas visbiežāk savā dzīvē izvēlas melot – iemesli tam ir dažādi.

5. vieta – Svari

Svari prot melot un kaut kādā ziņā šo prasmi var uzskatīt par viņu talantu. Viņi pasniedz informāciju tā, ka tai tic absolūti visi. Kāpēc viņi to dara, grūti atbildēt, iespējams, viņi patiešām tic, ka šādā veidā pasauli padara labāku – noklusējot mazas, bet nepatīkamas patiesības.

4. vieta – Zivis

Zivis pēc dabas ir viltīgas un “slidenas”, tāpēc melo salīdzinoši bieži. Turklāt šīs zīmes pārstāvji ļoti mīl fantazēt un dzīvot savā fantāziju pasaulē, tāpēc reizēm, šķiet, ka paši savos melos dzīvo arī viņi.

3. vieta – Skorpions

Skorpioni melo salīdzinoši reti, taču viņu meli ir postoši un sāpinoši. Piemēram, viņi var ilgi un rūpīgi slēpt sava attiecības ārpus ģimenes, turklāt viņa partneris būs drošs, ka Skorpions viņu nekrāpj. Tā vien šķiet, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji neizprot melu postošo spēku.

2. vieta – Dvīņi

Dvīņiem ir divas sejas un divas personības – tādi viņi ir radīti un tāda ir viņu dzīves daļa. Viņi tik bieži melo, ka bieži paši vairs nesaprot, kur beidzas patiesība un kur – sākas meli. Tas, saprotams, Dvīņu dzīvi neatvieglo, jo viņi ļoti bieži nokļūst divdomīgās situācijās ar citiem cilvēkiem savu kārtējo melu dēļ.

1. vieta – Vēzis

Vēži ir ļoti noslēgtas personības un ārkārtīgi reti ir gatavi kādam atklāt savu dvēseli. Meli ir veids, kādā viņi sevi pasargā. Turklāt, šīs zodiaka zīmes pārstāvji nemīl, kad par viņiem kāds pārdzīvo, kas nozīmē, ka viņiem ir tikai viena iespēja pasargāt savus tuviniekus no liekiem pārdzīvojumiem – melojot.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem