Šo zodiaka zīmju pārstāves par spīti tam, ka ir sievietes, ir apveltītas ar loģisko domāšanu un vēsu saprātu. Viņas spēj pieņemt pareizos lēmumus dažādās situācijās un reāli lūkoties uz šo pasauli.

Svari

Sieviete, kurai piemīt vēss saprāta un loģiskā domāšana. Viņa ir ļoti spriestspējīga, reālistiska un loģiska. Viņas reti kļūdās, jo pirms lēmumu pieņemšanas visu kārtīgi apdomā. Svaru zīmes sievietes bieži atšķiras ar augstu intelektu, bet reti kad to izrāda. Šīm sievietēm droši var lūgt pēc padoma sarežģītās dzīves situācijās.

Jaunava

Arī šīm sievietēm piemīt loģiskā domāšana un ass, analītisks prāts. Viņas var būt izcili padomdevēji un kļūt par neatsveramu atbalstu arī krīzes situācijās. Sievietes, kas dzimušas Jaunavas zīmē nekad neietekmējas no ikdienišķiem notikumiem vai neveiksmēm. Viņu kritiskais prāts spēj uztvert detaļas un analizēt tās.

Mežāzis

Viņa ir spriestspējīga. Šīs sievietes vienmēr balstās uz veselo saprātu un vienmēr stingri stāv uz zemes. Viņas ir praktiskas. Sieviete Mežāzis vienmēr zina, ko vēlās un kā sasniegt savus mērķus. Viņas mīl stabilitāti un cenšas nekad nepārkāpt savus morāles principus.

Vērsis

Sieviete Vērsis ir ļoti reālistiska, pateicoties savam temperamentam. Viņai ir dabas dots talants būt dzīvesgudrai un viņa spēj lieliski atšķirt realitāti no ilūzijas. Šīs sievietes vienmēr prot uzklausīt savus draugus un tuviniekus grūtos brīžos un dot labus padomus. Viņas idejas vienmēr būs praktiskas, tāpēc arī savā dzīvē viņa vienmēr pieņem pareizos lēmumus.

Skorpions

Šī sieviete, neskatoties uz savu emocionalitāti un dīvainībām, ir apveltīta arī ar vēsu saprātu. Viņa spēj pieņemt pareizos lēmumus, ilgi domā un analizē situāciju, pirms sākt rīkoties. Viņa ir gudra un principiāla.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem