Šo zodiaka zīmju pārstāvji ir ļoti kaislīgi un pa dzīvi soļo augsti paceltu galvu. Viņos mīt uguns un kaisle. Šie cilvēki ir visaktīvākie, ietiepīgākie un kaislīgākie. Bet viņi dzīvo ar prieku un ļoti mīl to, ko dara!

1. vieta – Strēlnieks

Strēlnieki ir ļoti kaislīgas personības. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem piemīt ass prāts un lieliska humora izjūta. Viņi, iesaistoties dialogos, aktīvi pārstāv savu viedokli un nekad neatsakās no saviem ideāliem. Vienmēr ieklausās un tic savai sirdsbalsij un saviem principiem. Šie kaislīgie, dzīvespriecīgie cilvēki pa dzīvi soļo augsti paceltu galvu. Viņi mīl pārmaiņas dzīvē un ir ļoti atkarīgi no dažādiem piedzīvojumiem un adrenalīna.

2. vieta – Skorpions

Pateicoties Plutona un Marsa ietekmei, kā arī Ūdens stihijai, Skorpioni dzīvo ļoti spilgti, katru dienu pārdzīvojot gammu dažādu emociju, kuras arī “pielipina” citiem. Šie kaislīgie, drosmīgie, pašpārliecinātie cilvēki ir personības, kam daudzi vēlas līdzināties. Skorpioni kā magnēti pievelk pretējo dzimumu. Grūti iedomāties pretrunīgākas personības par viņiem – viņos vienlaikus mīt gan karsta uguns, gan auksts ledus.

3. vieta – Lauva

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem piemīt milzīga iekšējā enerģija un harizma. Viņi gandrīz vienmēr nokļūst uzmanības centrā, pateicoties saviem talantiem un individualitātei. Lai arī ko nav izlēmis darīt Lauva, viņš to paveiks ar milzīgu entuziasmu un kaisli. Šis arī viens no iemesliem, kāpēc Lauvu otrās pusītes vienmēr jūtas aprūpētas un mīletas.

4. vieta – Auns

Aunus daba ir apveltījusi ar ļoti kaislīgu dabu, kas vienmēr seko sirdsbalsij. Auni prot realizēt savas idejas, un vienmēr lūkojas nākotnē ar lielu uzņēmību. Auni un ārkārtīgi temperamentīgi un aktīvi. Viņi ir arī drosmīgi, stipri un dzīvespriecīgi.

5. vieta – Mežāzis

Ārēji Mežāzis var likties mierīgs un maz pamanāms. Taču patiesībā viņos mīt uguns. Katrs Mežāzis savā dzīvē nosprauž kādu mērķi. Un agri vai vēlu to sasniedz. Jūs nezināt, cik kaislīgs var būt viņš? Parunājiet ar viņiem par darbu, ambīcijām un dzīves mērķiem!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem