Vai jūs esat kādreiz slepeni ielūkojušies jūsu partnera mobilajā telefonā? Vai izsekojuši viņa aktivitātes sociālajos tīklos? Iespējams, jūs esat greizsirdīgs. Noskaidrosim, kuras zodiaka zīmes ir kā apsēstas ar kontrolēšanu un partnera “izsekošanu” – šo zīmju pārstāvji būtu “teicamnieki”, ja par greizsirdību piešķirtu atzīmes!

1. Skorpions (10 no 10)

Skorpions ir īpašnieks. Bet tas nozīmē, ka visus jūsu “bijušos” viņš ienīst par to vien, ka viņi staigā pa zemes virsu. Bet tos, ar kuriem jūs tikai aprunājieties, jūsu Skorpions uzskatīs par konkurentiem, kurus vajag iespēju robežās neitralizēt. Sekas jūs negribēsiet zināt, ja turpināsiet ignorēt Skorpiona nervozo izturēšanos… Labāk tā nedarīt.

Jā, Skorpioni patiešām ir greizsirdības karaļi. Taču viņi tic mīlestībai līdz “nāve jūs šķirs”. Ja Skorpions iemīlas, viņš mīl patiesi un dziļi, un tur nav vietas nodevībai.

2. Vērsis (9 no 10)

Vērsis, tāpat kā Skorpions, ir īpašnieks, un bieži savu partneri uzskata kā daļu no sava īpašuma. Šī ir zīme, kam grūti otram dot brīvību.

Viņš uzskata, ka ja reiz ir ieguldījis šajā cilvēkā laiku, emocijas un attieksmi, tad partneris pieder tikai viņam un nevienam citam. Ja mīļotais cilvēks sāk šīs robežas “pārkāpt”, kuras nospraudis Vērsis, tas izraisīs milzīgas Vērša dusmas un, protams, vēl lielākas greizsirdības scēnas.

Kā pozitīvu iezīmi var pieminēt to, ka Vērsis, kā likums, nekad neizliekas savās jūtās – ja viņš saka, ka mīl, tad tā patiešām arī ir.

3. Lauva (8 no 10)

Lauva ir zīme, kurai mīlestība un pašapliecināšanās spēlē milzīgu lomu, un savās jūtas Lauva ir radusi demonstrēt ar vērienu. Kad Lauva ir iemīlējusies, tad ir pieradusi izrādīt mīlestību visiem apkārtējiem un pieprasa, lai arī partneris to darītu tāpat.

Ja jūs ignorēsiet Lauvu un neteiksiet viņam, piemēram, komplimentus, tas viņu aizvainos. Bet ja jūs esat nolēmušu veltīt kādam citam uzmanību, uzmanieties no Lauvas dusmām.

4. Vēzis (7 no 10)

Būdama ūdens stihijas zīme, Vēzis pret mīlestību un attiecībām izturas ļoti nopietni, bet tas agri vai vēlu noved pie greizsirdības. Tā kā pār Vēzi valda Mēness, viņiem ir nosliece mainīt savas jūtas un lēmumus, atkarībā no tā, kāda ir Mēness ietekme. Viņi var aizsvilties greizsirdībā un pārvēst partnera dzīvi ellē, bet pēc tam maigi paskaidrot, kāpēc šī situācija viņu bija tik ļoti aizvainojusi.

Neraugoties uz visjūtīgākās zīmes reputāciju, Vēzis var izturēties par ļoti rupji un ļoti skarbi audzināt savus mīļotos, ja Vēzi sanikno vai rīkojas tā, kā viņam nešķiet pareizi.

5. Mežāzis (6 no 10)

Mežāzis ir greizsirdīgs vienīgi tad, kad ir patiešām reāli draudi. Viņiem visbriesmīgākais ir citu acīs izskatīties muļķīgi. Vjaadzētu zināt, ka Mežāzim nepieciešams ļoti daudz laika, lai ļautos attiecībām, tāpēc, ja vien mīļotais cilvēks ir iecerējis visu sabeigt, pie kā ir tik ilgi strādāts, tas Mežāzim sagādā ne mazums ciešanu.

Mežāzis ir griezsirdīgs, ja partneris pret attiecībām izturas pavirši. Viņi vēlas ideālas attiecības un jebkāda atkāpšanās no šī ideāla viņos izraisa trauksmi un greizsirdību.