Kā zināms, vārdam katra cilvēka dzīvē ir milzīga nozīme – tam ir sava enerģētika, kas būvē ne vien paša īpašnieka personību, bet arī ietekmē viņa dzīves gaitu. Šie 5 vīriešu vārdi ir ļoti skaisti un skanīgi, taču… tiem ir kāds milzīgs trūkums – šie vīrieši visu mūžu būs nelaimīgi attiecībās. Visiem šiem pieciem vārdiem ir kas kopīgs – šo vārdu īpašnieki pieaugot kļūst par nelabojamiem (un bieži vien arī nelaimīgiem) brunču medniekiem. Diez vai tādu likteni savam dēlam vēlētu kāda māte.

Romāns vārda dienu atzīmē 4.augustā

Šis vārds “runā” pats par sevi. No vienas puses šī vārda īpašnieki ir nelabojami romantiķi un sieviešu siržu iekarotāji, taču no otras puses – viņi ir mūžīgos mīlestības un mīļotās sievietes meklējumos. Rezultāts ir sekojošs: Romāns visu savu dzīvi skrien no vienas sievietes pie citas, iemīlas katru reizi, it kā tā viņam būtu pirmā. Taisnības labad jāteic, ka tām sievietēm, kas ar Romānu ir bijušas attiecībās viss ir paticis, jo viss patiešām ir bijis lieliski tikai viena bēda – šīs attiecības ilgušas pavisam neilgi.

Valentīns vārda dienu atzīmē 14.februārī

Ne mazāk romantisks vārds ir Valentīns un protams, ka neskaitāmu tautību vidū šo vārdu asociē ar mīlestību un maigumu, šis vārds taču pat tiek atzīmēts Visu mīlētāju dienā – 14.februārī. Tomēr liktenis šiem vīriešiem ir tāds, ka neskatoties uz to, ka viņi ir valdzinoši, patīkami sarunu biedri, un sievietes viņos iemīlas teju vai uz līdzenas vietas, viņi savukārt savas simpātijas maina citkārt pat vairākas reizes dienā. Un, ja vien ir kāds vīrietis, kas ir spējīgs satikties vienlaicīgi ar vairākām sievietēm, turklāt uzskatīt to par pavisam normālu parādību, tad Valentīns to spēj pilnīgi bez mazākās piepūles.

Andrejs vārda dienu atzīmē 30.novembrī

Šī vārda īpašnieki ir ārkārtīgi harizmātiski vīrieši un viņiem reti kura sieviete spēj pretoties. Tajā pat laikā viņi paši ir pragmatiski, turklāt paši to sāk apzināties gana agri un sāk to izmantot. Andrejiem patīk sieviešu uzmanība un viņi bieži maina savas mīļotās sievietes, bet dažkārt viņiem tās ir pat vairākās “kategorijās” – tās, ar kurām pavadīt jauku vakaru, tās, ar kurām iepazīstināt savus vecākus un tās, ar kurām izbaudīt galvu reibinošu seksu. Vienīgā un īstā? Tādu Andrejs bieži vien tā arī nesatiek visas savas dzīves laikā.

Dāvis vārda dienu atzīmē 30.decembrī

Šis vārds tulkojumā no ebreju valodas nozīmē “mīļotais” un daudzējādā ziņā tas apzīmē šo zēnu un vēlāk vīriešu dzīvi. Sievietes bariem skrien viņiem pakaļ – kā gan var pretoties šāda vīrieša valdzinājumam? Tāpēc visbiežāk vīrieši ar šo vārdu visu savu dzīvi “meklē” to īsto un vienīgo, un bieži starp to sieviešu desmitiem un pat simtiem, ko viņi satiek savā dzīvē, tā arī neatrod. Un tikpat bieži viņi šī iemesla dēļ patiesībā attiecībās ir ļoti nelaimīgi.

Ignats vārda dienu atzīmē 25.novembrī

Vārds Ignats tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “ugunīgs”. Šī vārda īpašnieki ir kaislīgi un aizrautīgi pēc dabas, kas vienmēr un visās dzīves sfērās meklē kaut ko jaunu un vēl nebijušu (arī sajūtās). Līdz konkrētam brīdim šiem vīriešiem ir garlaicīgi dzīvot ar vienu sievieti pie sāniem, tāpēc viņi savu garlaicību kliedē kā vien prot. Sievietēm, kas satiekas ar vīrieti, kam ir šāds vārds, nevajadzētu pārdzīvot un justies piekrāptām par to, ka viņš spēj būt uzticīgs tikai pats sev.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.