Ja vīrietis nav romantiķis, tas nebūt nenozīmē, ka viņš tevi nemīl. Bet kā saprast pēc viņa uzvedības, ka viņš patiešām nav vienaldzīgs pret tevi?

Noskaidrosim!

1. Mammītes dēliņš

Pirmais randiņš: Pieaudzis, pirmajā acumirklī šķiet kā īstens pielūdzējs. Pirmais randiņš notiks tikai viņam labi zināmā un pazīstamā vietā. Viņš zina, kādi šeit ir visgaršīgākie ēdieni un tas nav tāpēc, ka viņš te ir biežs viesis, bet tāpēc, ka viņš šurp nāk šad tad nāk kopā ar savu mammu. Sarunas gaitā viņš var uzdot dažādus jautājumus par to, cik laba saimniece tu esi. Tādu vīrieti ir grūti uzreiz atpazīt. Neesi pārsteigta, ja nākošajā tikšanās reizē jūs brauksiet ciemos pie viņa vecākiem.
Dzīvē: praktisks un rūpīgs. Vīrietis, kas izaudzis sieviešu vidē ir labestīgs un atsaucīgs. Taču šīs ģimenes sievietes viņam vienmēr “nāk” līdzi. Tāpēc samierinies – tu nekad nebūsi viņam pirmā, vienīgā un neatkārtojamā. Taču ja tu būsi ar mieru kļūt par otro vietu, tad viņš, protams, būs gandarīts. Ja tu dodies uz visiem ģimenes pasākumiem kopā ar viņu un viņš tevi uz tiem aicina – tu esi uzvarējusi.

2. Dzelzs vīrs

Pirmais randiņš: tas var notikt jebkur, galvenais, lai tur būtu patīkami un mierīgi. Šo vīrieti no citiem var viegli atšķirt pēc uzvedības – viņš ir ļoti tiešs, pat anti-romantisks. Šie vīrieši, šķiet, nekad nav dzirdējuši frāzi “sievietes mīl ar ausīm”. Viņš ir nopietns un pat nedaudz brutāls. Tai pat laikā – velnišķīgi valdzinošs.
Dzīvē: viņš nekad nebūs dāsns uz komplimentiem, bet būs gatavs izdarīt visu, ko tu palūgsi. Viņš nemīl viesus, ballītes un lielas kompānijas. Labākais sarunu un ballīšu biedrs viņam būsi tu. Necenties viņu pārveidot, jo viņš tāds vienkārši ir! Esi viņa pasaules centra un delikāti “pasaki priekšā”, kādas jūtas viņš varētu izjust tādā vai citādā situācijā.

3. Vīrietis – bērns

Pirmais randiņš: Jūtīgs, bet tajā pat laikā lietišķs un respektabls – tāda ir viņa pirmā loma šajā tikšanās reizē. Atbilstoši savam tēlam uz tikšanos viņš tevi aicinās uz dārgu restorānu. Rozā brilles tev no acīm nokritīs, kad tu nokļūsi viņa dzīvoklī: maza, mājīga istabiņa bez nekā lieka: galds, krēsls, gulta un… datorspēles.
Dzīvē: nebaidies, ar laiku viņš nepazaudēs savu romantisko noskaņojumu. Esi gatava nemitīgiem pārsteigumiem, dāvanām, negaidītiem ceļojumiem. Viņš aizvien ir vēl sevis meklējumos. Un kā jebkuram radošam cilvēkam, arī viņam ir nepieciešama mūza. Tomēr, ja viņš patiesi tevi mīl un sagaida no tevis arī atbalstu, tad šī mīlestība darīs brīnumus!

4. Vīrietis – darbaholiķis

Pirmais randiņš: nokavēt pie viņa uz tikšanos nozīmē zaudēt viņa uzticību. Restorānā viņš nemitīgi skatīsies pulkstenī, un tu jutīsies lieka. Bet lieki! Tādam cilvēkam kā viņš – katra minūte ir svarīga. Un tas, ka viņš jūsu vakariņu laikā neskaitāmas reizes apskatīsies rītdienas plānotājā, arī neko daudz nenozīmēs attiecībā uz jūsu attiecībām.
Dzīvē: par materiālo nodrošinājumu jūsu kopdzīves laikā vari neuztraukties: vīrietis – darbaholiķis vienmēr atradīs izeju jebkurā situācijā. Treknais pluss ir tajā, ka viņam nekad nav laika, lai izklaidētos vai… krāptu tevi. Mīlestības apliecinājums no viņa puses ir tas, ka viņš rūpējas par jūsu kopdzīves materiālo pusi. Viņš ir atbildīgs un tavs uzdevums ir palīdzēt viņam iemācīties atpūsties pēc grūtas darba dienas. Pateicībā par to tu saņemsi atceltu darba tikšanos, kuras vietā viņš izvēlēsies romantiskas vakariņas ar tevi.

5. Vīrietis – uguns

Pirmais randiņš: nejūties pārsteigta, ja jūsu pirmais randiņš notiks… uz deju plača! Viņa uzvedība būs visai ekscentriska. Taču pēc pusstundas tu jutīsies jau viņā iemīlējusies. Tāds vīriešu tips vienmēr ir uzmanības centrā, tāpēc viņa paša izvēle visbiežāk ir – mierīgākas sievietes, nekā viņš pats.
Dzīvē: tāda izrādīšanās kā deju plača karalis pirmajā vakarā nebūt nav tāpēc, ka viņš ir pārliecināts par sevi. Gluži otrādi. Esi gatava dažādiem skandāliem un nemitīgām greizsirdības lēkmēm. Labākā atbilde pret agresiju ir to ignorēt. Ļauj viņam pašam tikt galā ar sevi. Tāds vīrietis pie tevis turēsies ar haizivs tvērienu. Bet ar savu izlēmību tu ļausiviņam saprast, ka nepacietīsi tamlīdzīgu uzvedību, un viņš būs spiests spēlēt pēc taviem noteikumiem. Ar laiku viņa kaislības norims, taču garlaicīga kopdzīve jums noteikti nedraud.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem