Kokteilis
Dzīvo

5 vienkārši veidi, kā pasargāt mājokli no skauģiem un negatīvās enerģijas0

Foto – Shutterstock

“Mans nams – mans cietoksnis!” – bieži saka cilvēki, un mēs patiešām esam gatavi savu māju aizsargāt gan no nevēlamiem cilvēkiem, gan nevēlamām enerģijām no paralēlās pasaules.

Ikvienam no mums dzīvē ir nācies sastapties ar nedraugiem, skauģiem vai pat ienaidniekiem. Un, ja jums ir nācies krustot savu ceļu ar šādu cilvēku, esiet gatavs aizsargāt pats sevi un savu mājokli no negatīvām enerģijām.

Kā atpazīt negatīvo enerģiju?

Pirms tam, kā pieņemt lēmumu aizsargāt savu mājokli no negatīvās enerģijas vai pat attīrīt to, vajadzētu iemācīties izprast, ko īsti mēs meklējam un kādas ir negatīvās enerģētikas pazīmes. Pievērsiet uzmanību sekojošām lietām:

• Jūs nemitīgi strīdaties;
• Ir pazudusi sapratne un siltums starp tuviem cilvēkiem (piemēram, ģimenes locekļiem);
• Parādījušās veselības problēmas bez redzama un izskaidrojama iemesla;
• Jums ir zudusi miega kvalitāte;
• Jūs esat sācis strauji novājēt;
• No jūsu skapja neizskaidrojami ir pazudis kāds apģērbs vai aksesuārs;
• Jums vairs negribas pēc darba nākt mājās, gluži otrādi – nemitīgi atrodat iemeslus, lai ātrāk no turienes aizmuktu;
• Jūsu mājdzīvniekiem ir neizskaidrojama, dīvaina uzvedība.

Paralēli šīm parādībām, par negatīvās enerģētikas klātbūtni var pārliecināties arī, izmantojot baznīcas sveci. Aizdedziniet to mājās un ja tā sāk dūmot un degt ar melniem dūmiem, tad patiešām kaut kas jūsu mājoklī nav kārtībā.

5 veidi, kā aizsargāt savu mājokli no tumšajiem spēkiem:

1. Kristāli un dārgakmeņi

Foto: Pexels

Ļoti labs aizsargs pret negatīvo enerģiju ir dārgakmeņi. Vispiemērotākie ir smaragds, ahāts, onikss. Šāds akmens vai kristāls ir jānoliek guļamistabā, blakus gultai vai kādā citā vietā, kur visbiežāk ir lielākā daļa ģimenes. Piemēram, varat tos novietot virtuvē uz palodzes, ja netālu atrodas pusdienu galds. Pēc kāda laika jūs pamanīsiet, cik iedarbīga patiesībā ir šī vienkāršā metode.

2. Svētītais ūdens

Foto: Pexels

Lai attīrītu mājokli no negatīvās enerģijas, jums būs nepieciešams svētītais ūdens. To varat dabūt baznīcā, iesvētot atnestu visparastāko ūdeni. Ieberiet šajā ūdenī nedaudz sāli un melnos piparus. Kārtīgi samaisiet, pēc tam izlejiet ūdeni pie mājas ieejas, pie logiem un durvīm. Kad šķērsojat sava nama durvis, neatskatieties atpakaļ un nerunājiet.

3. Amulets

Foto: Pexels

Norobežot un aizsargāt namu no tumšajiem spēkiem var ar amuleta palīdzību, ko esat darinājis pats savām rokām. Jums būs nepieciešams: sarkans vilnas diegs un adata, papīra lapa, šķēres, tinte, ādas gabaliņš un jūsu iecienītākā aromātiskā eļļa. Izgrieziet 3 papīra kvadrātiņus 5×5 cm, un uz katra no tām uzzīmējiet pentagrammu. Zīmēt to nepieciešams ar tinti. Kad pentagramma ir nožuvusi, tās kontūras ieziediet ar aromātisko eļļu. Savienojiet kopā šos 3 kvadrātiņus, sašujot tos ar sāniem ar sarkanu diegu. Izgatavojiet nelielu ādas maisiņu, sašujot to ar sarkano diegu. Un ievietojiet maisiņā papīra kvadrātiņus. Glabājiet to savās mājās tikai sev zināmā vietā. Ideālā variantā izgatavojiet otru tādu un nēsājiet sev līdzi, tā pasargājot pats sevi.

4. Spogulis

Foto: Unsplash

Daudz esam dzirdējuši un lasījuši par to, ka spoguļiem ir negatīva enerģija – ka tie ir kā portāli uz paralēlo pasauli un uzkrāj arī negatīvo enerģiju. Taču zinot pareizo pieeju spogulis var kļūt par ļoti jaudīgu mājokļa aizsargu. Tam jums būs nepieciešami divi vienādi neliela izmēra ovāli spoguļi – salieciet tos kopā ar “muguriņām” tā, lai atstarojošās daļas būtu ārpusē. Pārsieniet tos ar ādas striķīti, lai tie turētos kopā.
Novietojiet šos spoguļus mājās, pie kādas sienas tā, lai apkārtējiem tas nebūtu manāms. Ticiet, šis ir viens no visspēcīgākajiem aizsargiem pret tumšajiem spēkiem, kādu vien var iedomāties.

5. Slota

Foto-Fotolia

Varētu likties, ka slota ir paredzēta tam, lai slaucītu putekļus no grīdas. Taču katrs no mums no slotas var pagatavot spēcīgu amuletu, kas aizsargās jūsu mājokli no ļaunām acīm un negatīvās enerģijas. Nopērciet slotu, ko jūs neizmantosiet ikdienas vajadzībām. Nolieciet to pie sienas un blakus iededziet baltu sveci. Turot rokā zaļu diegu, sakiet: “Tu esi mans amulets. Tu izmēzīsi no mājas visas negācijas un attīrīsi māju. Kļūsti par aizsargu uz visiem laikiem. Āmen.” Noskaitot šo burvestību, apsieniet slotas kātu ar zaļo diegu, ko turējāt rokā un nolieciet slotu pie ieejas durvīm.

LA.lv
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Bauskā notiks seno sajūtu festivāls “Vivat Curlandia!”
1 stunda
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
Kā nozagt mākslas darbu
1 stunda
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Ar nebijušu vērienu: norisināsies Laimas Vaikules festivāls Jūrmalā
2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
1 stunda
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm”
3 stundas
LE
LETA
Laukos
Vasaras aveņu raža šogad padevusies laba, ar rudens avenēm – švakāk
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
2 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
3 stundas