Kokteilis
Dzīvo

5 veidi, kā noskaidrot, vai kāds tev nav sūtījis ļaunas domas vai noskaudis0

Foto: Unsplash

Būt noskaustam vai būt tādam, kam uzlikts lāsts – šim riskam pakļauts var būt ikviens no mums. Noteikt, vai ar jums tas nav noticis, ir iespējams pat mājas apstākļos.

Lūk, daži ezotēriķu ieteikumi, kā mājas apstākļos noteikt to, vai par jums kāds ir nelāgi domājis vai pat uzlicis lāstu:

Foto: Pexels

1. Ieliejiet glāzē tīru ūdeni, un nolieciet to pirms došanās gulēt blakus gultai. Pēc pamošanās nodedziniet trīs sērkociņus un iemetiet tos ūdenī. Lai neapdedzinātos, izmantojiet pinceti. Ja sērkociņi peld pa ūdens virspusi, nekādu negatīvu iedarbību uz jums nav. Taču, ja sērkociņi ūdenī atrodas vertikāli, tas norāda uz to, ka kāds ir jūs noskaudis. Savukārt, ja sērkociņi nogrimst glāzes dibenā – ir uzlikts lāsts.

2. Iegādājieties baznīcā iesvētītu sveci. Mājās, kad esat viens pats, aizdedziniet to un rokās to turot – apejiet apli pulksteņa rādītāja virzienā. Ja svece šajā laikā sprēgās vai pat nodzisīs – esat drošs, ka kāds jums ir uzlicis lāstu un noskaudis. Ja svece turpinās degt skaidru, gaišu liesmu – ar jums un jūsu dzīvi viss ir kārtībā.

Foto: Pixabay

3. Ieliejiet caurspīdīgā traukā ūdeni, iesitiet tajā svaigu vistas olu (svarīgi to izdarīt tā, lai nesabojātu dzeltenumu). Apsēdieties un pagaidiet dažas minūtes. Ja kāds par jums ir ļauni domājis vai runājis, olas dzeltenums nolaidīsies trauka dibenā, bet baltums – paliks virspusē. Bet plas baltums, kas izskatās kā zirnekļa tīkls un tajā būs redzami arī burbuļi, liecina par spēcīgām negācijām.

4. Nomazgājiet seju siltā ūdenī un ļaujiet ūdenim dabiski nožūt. Pēc tam paņemiet zelta gredzenu un novelciet ar to pāri savam vaigam. Ja uz vaiga paliks tumšas pēdas, jums ir uzlikts lāsts.

Foto: Unsplash

5. Izkausējiet vasku un saritiniet to bumbiņā. Vienā tās pusē izgrebiet krustiņu. Paņemiet bumbiņu un noripiniet dažas reizes sev pāri galvai. Ja sajutīsiet galvas reiboni vai sāpes – ir negatīvā enerģija.

Ja jūs konstatējāt kādā no šiem veidiem, ka kāds jūs ir noskaudis vai pat uzlicis lāstu, konsultējieties ar ezotēriķiem vai apmeklējiet baznīcu. Atcerieties, ka negatīvā enerģija, kas “ienākusi” jūsu mājās, jūs iznīcina un no turienes tāpat vien – nepazudīs.

LA.lv