Kokteilis
Dzīvo

5 veidi, kā noskaidrot, vai kāds tev nav sūtījis ļaunas domas vai noskaudis0

Foto: Unsplash

Būt noskaustam vai būt tādam, kam uzlikts lāsts – šim riskam pakļauts var būt ikviens no mums. Noteikt, vai ar jums tas nav noticis, ir iespējams pat mājas apstākļos.

Lūk, daži ezotēriķu ieteikumi, kā mājas apstākļos noteikt to, vai par jums kāds ir nelāgi domājis vai pat uzlicis lāstu:

Foto: Pexels

1. Ieliejiet glāzē tīru ūdeni, un nolieciet to pirms došanās gulēt blakus gultai. Pēc pamošanās nodedziniet trīs sērkociņus un iemetiet tos ūdenī. Lai neapdedzinātos, izmantojiet pinceti. Ja sērkociņi peld pa ūdens virspusi, nekādu negatīvu iedarbību uz jums nav. Taču, ja sērkociņi ūdenī atrodas vertikāli, tas norāda uz to, ka kāds ir jūs noskaudis. Savukārt, ja sērkociņi nogrimst glāzes dibenā – ir uzlikts lāsts.

2. Iegādājieties baznīcā iesvētītu sveci. Mājās, kad esat viens pats, aizdedziniet to un rokās to turot – apejiet apli pulksteņa rādītāja virzienā. Ja svece šajā laikā sprēgās vai pat nodzisīs – esat drošs, ka kāds jums ir uzlicis lāstu un noskaudis. Ja svece turpinās degt skaidru, gaišu liesmu – ar jums un jūsu dzīvi viss ir kārtībā.

Foto: Pixabay

3. Ieliejiet caurspīdīgā traukā ūdeni, iesitiet tajā svaigu vistas olu (svarīgi to izdarīt tā, lai nesabojātu dzeltenumu). Apsēdieties un pagaidiet dažas minūtes. Ja kāds par jums ir ļauni domājis vai runājis, olas dzeltenums nolaidīsies trauka dibenā, bet baltums – paliks virspusē. Bet plas baltums, kas izskatās kā zirnekļa tīkls un tajā būs redzami arī burbuļi, liecina par spēcīgām negācijām.

4. Nomazgājiet seju siltā ūdenī un ļaujiet ūdenim dabiski nožūt. Pēc tam paņemiet zelta gredzenu un novelciet ar to pāri savam vaigam. Ja uz vaiga paliks tumšas pēdas, jums ir uzlikts lāsts.

Foto: Unsplash

5. Izkausējiet vasku un saritiniet to bumbiņā. Vienā tās pusē izgrebiet krustiņu. Paņemiet bumbiņu un noripiniet dažas reizes sev pāri galvai. Ja sajutīsiet galvas reiboni vai sāpes – ir negatīvā enerģija.

Ja jūs konstatējāt kādā no šiem veidiem, ka kāds jūs ir noskaudis vai pat uzlicis lāstu, konsultējieties ar ezotēriķiem vai apmeklējiet baznīcu. Atcerieties, ka negatīvā enerģija, kas “ienākusi” jūsu mājās, jūs iznīcina un no turienes tāpat vien – nepazudīs.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 18. līdz 25. oktobrim: kādas vēlmes piepildīsies?
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Stiliste Žanna Dubska atzīstas: “Jā, es špricēju botoksu un esmu gribējusi samazināt krūtis”
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: lidmašīna, ar kuru lidoja arī princis Viljams un Keita iekļuvusi vētrā, pilots nav varējis to “nosēdināt” lidostā Islamabadā
14 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Ekonomika
Veikalā liedz maksāt ar maza nomināla monētām. Vai būs izmaiņas visā Latvijā?
5 stundas
LE
LETA
Sports
Ostapenko Luksemburgā pārliecinoši iesoļo pusfinālā
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
FOTO: Paziņo, kad ekspluatācijā nodos Okupācijas muzeja ēku 1
8 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Vācijas policija pastiprinās robežas kontroli
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Sestdien spīdēs saule un gaiss iesils līdz + 17 grādiem
10 stundas