Pareizi izvēlēts tonālais krēms ir spējīgs darīt brīnumus: izlīdzināt ādas faktūru un padarīt vienmērīgu toni, padarīt ādu mirdzošāku, noslēpt nepilnības, piešķirt ādai veselību krāsu, kā arī aizsegt mīmikas krunkas, maisiņus zem acīm utt. Taču, lai tonālais krēms visas šīs īpašības nodrošinātu, ir jāizvēlas līdzeklis, kas ir ideāli atbilstošs jūsu ādas tipam.

Noskaidrosim, kādi ir make-up speciālistu triki, kas ļauj nekļūdīti izvēlēties vispiemērotāko!

1. Ādai ar krunciņām

Lai aizsegtu nelielas krunciņas un piešķirtu ādai veselīgu izskatu vizāžisti iesaka izvēlēties tonālo krēmu ar mitrinošu liftinga efektu. Iegādājoties, uzmanība jāpievērš sastāvam: produktam ir jāsatur A, B un C vitamīni. Jāizvēlas produkts, kas norādīts “normālai ādai”.

2. Sausai ādai

Vizāžisti rekomendē izvēlēties mitrinošu tonālo pamatni bez pūdera efekta, taču ar E un A vitamīniem, kā arī hilaurīnskābi sastāvā.

3. Taukainai ādai

Mūžīgā taukainas ādas problēma – pārmērīgs spīdums uz sejas, kas veidojas dienas laikā. Tāpēc speciālisti iesaka izvēlēties tonālu krēmu, kas ir izteikts matējošs efekts. Galvenais – izvēlēties tonālo līdzekli, kas nesatur nekāda veida eļļu.

4. Kombinētai ādai

Kombinētai ādai, izvēloties līdzekli, uzmanība jāpievērš tieši sastāvam – jāizvēlas līdzeklis, kuru sastāvā ir tauki. Nav no tiem jābaidās, jo tie izlīdzina tos ādas laukumus, kas ir sausi, un padara vienmērīgu ādas faktūru.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem