Kokteilis
Dzīvo

5 veidi, kā atbrīvoties no enerģētiskajiem baciļiem – lāsta0

Foto: Pexels

Ja jautāsiet vai lāsti tiešām pastāv, tad atbilde ir jā. Lāsti ir sava veida enerģētiskie baciļi, kas “pielīp” līdzīgi kā gripa. Būtībā lāsts ir enerģijas vibrāciju modelis, kas nevēlami un pat iznīcinoši ietekmē personīgo enerģētiku.

Bieži vien cilvēki ar gripu saslimst tad, kad to imūnsistēma ir novājināta, ar lāstiem ir līdzīgi. Enerģētiski spēcīgam cilvēkam lāstu nav iespējams uzlikt, taču, ja cilvēka enerģētiskā imūnā sistēma ir novājināta, lāsti var to satricināt vēl vairāk.

Uzzini 5 lieliskus veidus, kas palīdzēs atbrīvoties no lāsta un stiprināt savu enerģētisko imūno sistēmu.

1. Citronu kūre

Foto: unsplash

Pilnmēness rītā, laika periodā no saullēkta līdz pat stundu pēc saullēkta, jāpārgriež citrons uz pusēm un jāpārkaisa to ar jūras sāli. Abas citrona pusītes jāpaņem rokās un jāaizslauka ar tām savu negatīvo auru (tādā veidā veic enerģētisku masāžu apmēram 10 cm attālumā no ādas). Pēc rituāla citrona pusītes jānoliek vietā, kur rituālu veici ar pārgriezto daļu uz augšpusi, un jāatstāj uz nakti. No rīta citronu jāizmet. Šādu rituālu jāatkārto 12 reizes.

2. Jūras sāls kūre

Piepildi vannu ar siltu ūdeni. Pievieno 1 glāzi jūras sāls, 1 glāzi vārāmās sāls un ¼ glāzi soda. Samaisi ūdeni pretēji pulksteņrādītāja virzienam. Pirms iegremdējies ūdenī, saliec rokas lūgšanā un saki: “Dieviete, paldies, ka piepildījāt šo ūdeni ar dziedināšanas, attīrīšanas un mīlestības vibrācijām!”. Vizualizē, ka ūdens tiek piepildīts ar baltu gaismu un iegremdējies ūdenī vismaz uz 40 minūtēm.

3. Eņģeļu kūre

Foto: unsplash

Izmanto celestīta kristālu. Uzlādē to, novietojot spilgtā saules gaismā uz 5 – 10 minūtēm. Turi kristālu ar abām rokām pie sirds un koncentrē uz to savu enerģiju. Sauc vārdā Erceņģeli Mihaēlu un pasakies viņam, par to, ka viņš ir palīdzējis attīrīt katru negatīvo un iznīcinošo enerģiju, kas aizķērusies tavā ķermenī. Pasakies par to, ka viņš radījis tevī mieru un harmoniju. Saglabā kristālu vēl vienu pilnmēness ciklu, regulāri uzlādējot to saules gaismā.

4. Selenīta un baltās salvijas kūre

No sākuma izmanto selenīta akmeni un veic kustības ar to no augšas uz leju, un prom no ķermeņa. Tādējādi tu aizslaucīsi prom negācijas un negatīvo enerģiju. Tad aizdedzini salvijas saišķi, tā, lai tas kūpētu kā vīraks un rūpīgi uzpildi savu auru ar pozitīvu enerģiju.

5. Rožu kūre

Foto: unsplash
Saistītie raksti

Pastāv uzskats, ka rozes spēj radīt vispozitīvākās vibrācijas visu dzīvo būtņu vidū, tāpēc šos ziedus mēdz dēvēt par ļoti attīrošiem un enerģētiski spēcīgiem.

Piepildi vannu ar siltu ūdeni, pievieno ¼ glāzes rožu ūdens un 12 balto rožu ziedlapiņas. Izbaudi šo vannu vismaz 40 minūtes. Pēc vannas uzpilini 4 pilienus rožu eļļas zem mēles. Tikpat daudz pilienus zem mēles vari lietot arī pirms dodies pie miera. Atkārto šo rituālu vēl 28 dienas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv