Kokteilis
Dzīvo

5 tipu cilvēki, kas jūs apdraud: atņemot enerģiju un veiksmi0

Foto: Unsplash

Ikdienā ikvienam no mums nākas tikties ar dažādiem cilvēkiem, taču, kā izrādās, ir arī tādi cilvēki, kas spēj atņemt mūsu enerģiju un veiksmi pat tad, kad mēs paši to nemaz nenojaušam.

Noskaidrosim, kādu tipu cilvēkiem piemīt šis “talants” un kāpēc sarunājoties, un satiekoties ar viņiem, vajadzētu būt ļoti uzmanīgiem.

1. Pesimisti

Foto: Unsplash

Pesimisti ir ļoti bieži sastopama cilvēku kategorija, no kuriem vajadzētu turēties pēc iespējas tālāk. Parasti šie cilvēki pauž tikai negatīvo dzīves pusi un absolūti neprot priecāties par pozitīviem brīžiem. Dažkārt jūs viņus varat atpazīt pat pēc ārējā izskata: viņu skatiens viņus uzreiz nodod.
Kā tieši pesimistiski noskaņoti cilvēki var ietekmēt jūs? Pirmkārt, viņi var sabojāt jums noskaņojumu, pat, ja diena jums līdz tam ir ritējusi veiksmīgi. Pat dažu minūšu saruna ar viņiem spēj izsūkt no jums enerģiju un sniegt tikai negatīvas emocijas. Ja jūs esat spiests tikties ar šādu cilvēku katru dienu, centieties pēc iespējas mazāk ar viņu sarunāties.

2. Sliņķi

Vēl viens cilvēku tips, ar kuru labāk tikties pēc iespējas retāk. Tāpat kā iepriekšējā gadījumā, šādi cilvēki redz tikai visu slikto. Ja jūsu paziņa ilgāku laiku apgalvo, ka nevar atrast darbu, taču tajā pat laikā nemitīgi izklaidējas vai vienkārši bezmērķīgi “nosit” laiku, visdrīzāk, viņš nemaz nemeklē darbu vai patiesībā nevēlas strādāt. Varētu likties, ka šādi cilvēki nekā slikti nevar ietekmēt jūs, taču tā nav. Sliņķi vienmēr meklē iespēju izmantot citus cilvēkus. Parasti viņiem ir vājš enerģētiskais fons, tāpēc viņi cenšas “uzpildīt” enerģiju no citiem cilvēkiem. Bez tam, šādus cilvēkus patiešām var saukt par neveiksminiekiem, bet, ja jūs turpināsiet ar viņiem satikties, riskējat “saslimt” ar šo milzīgo trūkumu – slinkumu.

3. Cilvēki, kas izposta jūsu sapņus

Foto: Pexels

Pamēģiniet izstāstīt šādam cilvēkam par saviem sapņiem un viņš atradīs simts iemeslus, kāpēc iecerētais neizdosies. Cilvēki, kas tikai ar vārdiem grauj jūsu sapņus, patiesībā ir ļoti nepārliecināti paši par sevi. Patiesais iemesls ir tāds, ka viņi paši necenšas savu dzīvi mainīt, tāpēc netic ne sev, ne citiem, ka viņiem kaut kas var izdoties. Paralēli tam, viņi ar skaudību skatās uz tiem, kas kaut ko dara un viņiem tas izdodas. Ja jūs kaut dažas minūtes sarunāsieties ar šādu cilvēku, jūs pamanīsiet, ka jūsu enerģija kaut kur pazūd. Uzturēt attiecības ar tādiem cilvēkiem nevajag, jo tas jūs patiešām negatīvi ietekmē.

4. Karjeristi

Lieliski, ja cilvēks vēlas realizēt savas profesionālās iemaņas, strādāt labi apmaksātu un novērtētu darbu. Taču ir tāds cilvēku tipāžs, kas burtiski ir apsēsti ar savu darbu, un arī viņi var jums kaitēt. Viņu nemitīgās sarunas par darbu un biznesu, var ļoti nogurdināt. Protams, atrodoties blakus tādam cilvēkam, kas tiecās pēc veiksmes, nav slikti, tomēr jāsaprot, ka viņu aizraušanās ir bez robežām. Arī šāda cilvēku enerģija bloķē pozitīvas emocijas un tas var ietekmēt arī jūs.

5. Patmīlīgi cilvēki, kas pazemo citus

Foto: Pixabay

Šie cilvēki varētu būt visbīstamākie tādēļ, ka jūs nespēsiet uzreiz noteikt, ka jūsu “pretiniekam” pret jums ir negatīvas emocijas. Tas tāpēc, ka viņi šķiet atsaucīgi, draudzīgi, pozitīvi, mīļi: jūs ar viņiem varat runāt par jebkuru tēmu, bet negaidīti varat izdzirdēt skarbu kritiku par nevietā pateiktu vārdu, kādu faktu vai pat skarbu kritiku par jūsu izskatu. Viņi nekad nepalaidīs garām iespēju pazemot savu sarunu biedru, it īpaši, ja tāda iespēja būs to izdarīt publiski. Kontaktēšanās ar viņiem ne tikai atņems jums enerģiju, bet arī pamatīgi sabojās garastāvokli.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
5 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
16 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
28 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
1 stunda
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
24 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
16 minūtes