Kokteilis
Dzīvo

5 tipiskas kļūdas, kas izposta sievietes pievilcību0

Foto: Pexels

Bieži mēs rīkojamies kļūdaini, un dažas no šīm lietām ietekmē mūsu pievilcīgu vairāk nekā citas. Lūk, 5 tipiskas kļūdas, ko pieļauj sievietes, kuras jāpārstāj darīt tūlīt pat, lai vienmēr uz apkārtējiem atstātu vislabāko priekšstatu par sevi.

1. Laika “ietaupīšana” uz miega rēķina

Labs un kvalitatīvs miegs ir ne tikai svarīgs organismam, bet arī mūsu pašsajūtai un izskatam. Bieži, neizgulējušies cilvēki izskatās neveseli, ar pelēcīgu sejas ādas toni, kā arī izjūt enerģijas trūkumu visas dienas laikā. Bet mums taču ir nepieciešams pavisam pretējais, vai ne?

2. Dusmošanās

Centieties nedusmoties un neturēt sevī ļaunu prātu. Dusmīga, nīgra sejas izteiksme pavisam noteikti nevairo jūsu pievilcību citu cilvēku acīs.

3. Esiet pārliecināta un sekojiet savai gaitai

Tas, kā jūs sevi pasniedzat apkārtējiem, ir ļoti svarīgi. Aizmirstiet par saviem kompleksiem! Esiet atvērta un sabiedriska! Tāpat nekad nedrīkst aizmirst par savu gaitu: taisna mugura un iztaisnoti pleci padara jūsu gaitu un ārējo izskatu graciozu un pievilcīgu.

4. Centieties nenervozēt

Stress, tāpat kā ļaunums un dumsošanās, bojā mūsu ārējo izskatu un ir ļoti “redzams” sejā. Tāpēc centieties pēc iespējas izvairītie no situācijām, kas jums rada pārdzīvojumus.

5. Biežāk smaidiet!

Smaids, kā zināms, ir galvenais trumpis jebkuras sievietes rokās. Mēs esam droši, ka jūsu smaids ir unikāls. Tieši tāpēc – smaidiet un parādiet apkārtējiem, cik neatkārtojama esat!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv