Ja kāds par mums domā, mēs to varam uzzināt! Eksistē 5 vienkāršas pazīmes, kas norāda uz to, ka kāds cilvēks ir “iekļuvis” tavā apziņā . Visas šīs telepātiskās pazīmes liecina par to, ka viņš par tevi domā.

1. Tu bieži žagojies

Ja tu žagojies, tas nozīmē, ka kāds par tevi domā vai apspriež tevi. Bet, iespējams, pat sūdzas par tevi.

2. Tu ikdienā pamani baltas pūciņas

Ja tu visur sev apkārt redzi baltas putnu spalvas un dūnas, tas liecina par to, ka par tevi kāds domā. Nav vērts, protams, pievērst uzmanību kārtējai mazajai pūciņai, ko tu ieraugi lidojam, piemēram, pa taciņu parkā, taču, ja šādas pūciņas tavā ceļā burtiskā nozīmē ir visur un regulāri, tas patiešām nozīmē, ka kāds par tevi domā.

3. Tu negaidīti atceries par kādu

Vai tev ir gadījies tā, ka tu, piemēram, lasi grāmatu vai skaties kino un pēkšņi tev acu priekšā parādās kāds cilvēks tēls. Tā notiek, kad arī šis cilvēks šajā brīdī domā par tevi.

4. Tu regulāri redzi kādu cilvēku sapnī

Ja tavos sapņos tevi apciemo kāds cilvēks, tas ir jau pavisam vērā ņemami. Ja tu šo sapni redzi atkārtoti, tas nozīmē, ka šis cilvēks vēlas ar tevi sazināties, taču nezināmu iemeslu dēļ viņam tas neizdodas. Mēģini pievērst uzmanību tam, ko šis cilvēks tavā sapnī no tevis vēlas.

5. Tu jūti viņa klātbūtni

Pat, ja šis cilvēks nav tev blakus, tu burtiski jūti viņa ķermeni vai pieskārienus vai smaržu – tā, it kā viņš tev atrastos blakus. Tā notiek, kad telepātiski šis cilvēks ar tevi ir tik ļoti tuvs, ka nevēlas tevi atlaist arī savas prombūtnes laikā.