Intuīcija palīdz izvairīties no problēmām jebkurā dzīves jomā. Tās spēks ir atkarīgs no daudziem faktoriem, tāpēc nav nemaz tik grūti likt sestajai maņai strādāt tavā labā.

Kā darbojas intuīcija

Ir divi veidi kā attīstīt intuīciju. Pirmais ceļš – intelektuālais: jo augstāks tavs intelekts un bagātāka dzīves pieredze, jo labāk tev. Tu pārdzīvo zināmas dzīves situācijas, atceroties savu izvēli un izvēles sekas. Ja esi pietiekoši vērīga, tev var palīdzēt pat sveša pieredze. Cilvēki ar spēcīgu intuīciju dažkārt ir vienkārši vērīgi. Priekšnojautas var balstīties tavas domāšanas secinājumos.
Otrs tavs sestās maņas darbības ceļš – enerģētiskais. Jo lielāka tava paša enerģētika, jo labāk. To var paaugstināt visdažādākajos veidos – ar fiziskiem vingrinājumiem, pareizu vidi, afirmācijām utt.. Ir talismani, kuri pastiprina cilvēka intuīciju. Tieši šāds talismans arī kļūs par tavu labāko palīgu.

Labākie talismani intuīcijas pastiprināšanai

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

1. Platīns. Šis metāls stimulē sestās maņas darbību, tieši iedarbojoties uz to. Nēsāt šī metāla rotaslietas var gan uz rokām, gan – kakla. Sievietēm vislabāk nēsāt platīna auskarus vai ķēdītes, bet vīriešiem labāk derēs rokassprādzes un gredzeni. Dārgmetālu ārstnieciskās īpašības pārsteidzoši atšķiras. Lielākā daļa dažādu metālu rotaslietas viena ar otru nesader. Ja tev nepieciešama skaidra un spēcīga intuīcija, izmanto platīnu bez citu metālu piejaukumiem.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

2. Ametists. Ametistam piemīt nomierinošas īpašības. Tas palīdz cilvēkam gūt iekšēju harmoniju un palīdz izvairīties no nervu sabrukuma un pārdzīvojumiem. Ametists cilvēka enerģētiku padara jūtīgāku, tas palīdz ieskatīties nākotnē un sajust vismazākās apkārtējo cilvēku garastāvokļa izmaņas. Šis akmens ļoti slikti saskan ar akmeņiem, kas darbojas kā amuleti. Tāpat kā platīnu, to vajadzētu nēsāt vienu pašu. Tomēr ar to pašu platīnu tas sader ideāli. Vislabāk ametistu nēsāt uz krūtīm, bet to var likt arī kabatā, tiesa, tad ametista iedarbība būs vājāka.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

3. Zilā krāsa. Bioenerģētikā ļoti bieži tiek rekomendēts pareizi izmantot dažādas krāsas. Intuīciju pastiprina zilās nokrāsas un violetā krāsa. Tieši tādēļ ļoti bieži intelektuālā darba veicēji savā apģērbā izmanto zilo krāsu. Var darba kabinetā pielīmēt zilas tapetes, uz darba galda novietot fotogrāfiju zilos toņos. Ja tev ir vajadzīga pastiprināta intuīcija, tad centies maksimāli savā apkārtnē izmantot zilo krāsu.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

4. Zilonis. Fen-šui zinātnē gudrības un arī intuīcijas talismans ir zilonis. Šo talismanu var nēsāt sev līdzi somiņā, bet var novietot arī darba kabinetā uz galda. Austrumu gudrie uzskata, ka zilonis simbolizē zināšanas. Ieteicams, lai tas būtu darināts no tumšajiem metāliem vai pārklāts ar zeltītu krāsu.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

5. Jasmīns. Šis augs-talismans ir apveltīts ar neticami spēcīgu pozitīvo enerģiju. Tas, saasinot emocijas, cilvēkā pamodina sesto maņu. Jasmīns palielina enerģiju, turklāt šis zieds ir piesaistīts konkrēta cilvēka enerģijai, tādēļ šī auga atainojumu var novietot tuvāk tai vietai, kur guli vai strādā. Labas ir arī ēteriskās eļļas, vīraks ar jasmīna smaržu.
Ja vēlies, lai pati telpa/dzīvoklis/māja būtu apveltīta ar sesto maņu, tad pretī ieejai jāpiestiprina sarkana lentīte. Ja tavās mājās sāks dominēt radošā Ci enerģija, ko piesaista sarkanā krāsa, tad visu mājas iedzīvotāju intuīcija palielināsies. Lentīte ir jāpiestiprina tieši pretī durvīm. Ja durvīm pretī esošā siena atrodas tālu, tad ir atļauts lentīti piestiprināt līdzās ieejas durvīm, bet tālāk no spoguļiem un vīteņaugiem.
Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem