Pirms sākt interneta vietnēs meklēt bezjēdzīgas un mokpilnas diētas, lai tiktu vaļā no liekajiem kilogramiem, vispirms ir vērts ieklausīties uztura speciālistu padomos, kas daudzām slavenībām ir palīdzējis atbrīvoties no liekā svara.

Lūk, 5 lietas, kam ir jāsaka ardievas, ja vēlaties iegūt savu ideālo svaru:

1. Mazāk sāls

Protams, pilnībā iztikt bez sāls uzturā ir teju vai neiespējami, taču pacentieties to aizvietot pēc iespējas vairāk, izmantojot dažādas garšvielas. Ne tikai sāls ēdienam dod garšu. Sāls organismā aiztur dabiski šķidruma izvadi no organisma, kas nozīmē, ka aiztur arī toksīnu izdalīšanos, kā rezultātā tiek palēnināta vielmaiņa.

2. Izvairieties no ceptiem ēdieniem

Jebkurš ēdiens, kas pagatavots taukvielās vai eļļā, kļūst kaloriju bagātāks, kas, protams, nelabvēlīgi ietekmē arī figūru. Tāpat arī cepjot daudzi produkti zaudē savu uzturvērtību.

3. Ierobežojiet cukura patēriņu

Nav pilnīgi jāatsakās no cukura, jo tas ietekmē cilvēka noskaņojumu, tomēr centieties tā patēriņu ierobežot. Cukuru varat aizvietot ar fruktozi. Ja jums tomēr ir sajūta, ka nekādi nevarat iztikt bez šokolādes vai kūkas gabaliņa, centieties to apēst līdz plkst. 12:00.
Pēc plkst. 12 (līdz 16) centieties saldumus aizstāt ar augļiem (āboliem, greipfrūtiem, apelsīniem utt). Daudzas slavenības vēlmi pēc salda remdē ar riekstiem, kas mērcēti medū.

4. Atsakieties no vēlām vakariņām

Daudzu kinozvaigžņu un šovbiznesa cilvēku ikdiena ir citādāka – prezentācijas bieži notiek tieši vakaros, kā rezultātā viņi vakaros neēd sātīgu ēdienu, kas labi ietekmē arī viņu figūru. Zinātniski pierādīts, ka sātīgs ēdiens vēlā vakarā veido tauku nogulsnes tieši vēdera un gurnu rajonā.

5. Dzeriet vairāk ūdens

Ūdens ne tikai palīdz no organisma izvadīt sāli un toksīnus, bet arī baro ādu. Jūsu organisms jums pateiks paldies, un jūs to redzēsiet skaistos matos, stipros nagos un tievākā viduklī. Dzeriet glāzi ūdens 30 minūtes pirms katras maltītes. Un reizi pa visām reizēm atcerieties – ūdens ir panākumu atslēga ceļā uz slaidu figūru.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem