Diemžēl mūsu āda jaunāka nekļūst, taču sapnis par “mūžīgo jaunību” ir ikvienai sievietei. Tāpēc ieklausīsimies pieredzējušu make – up meistaru padomos, kādi triki, izmantojot kvalitatīvu dekoratīvo kosmētiku, tavam izskatam atņems 10 gadus un ļaus izskatīties jaunākai.

1. Sejas tonis

Ja tu esi jau pamanījusi pirmās krunciņas ap acīm vai ap muti, tad tev noteikti nevajadzētu izmantot matējošu tonālo krēmu un pūderi. Izmanto krēmīgas tekstūras, kas labi klājas, mitrina ādu un neaizsprosto poras.

2. “Pūderētas” uzacis

Tā ir make -up metode, kas izskatās maigāka un rāmāka. To var viegli izdarīt, izmantojot uzacu akcentiem acu ēnas, otiņu vai tušas birstīti. Krāsa nekādā gadījumā nedrīkst būt pārāk tumša, ieteicams, lai tā būtu par pustoni gaišāka par tavām dabiskajām uzacīm. Aizmirsti par “agresīviem” uzacu zīmuļiem!

3. Melno aizstāj ar citām krāsām

Aizmirsti par melno krāsu acu un uzacu rajonā. Atsakies no melnas acu tušas un kontūrzīmuļa. Vizāžisti uzsver, ka melna krāsa vizuāli akcentē krunciņas, kas atrodas ap acīm. Nomaini garlaicīgo acu kontūrzīmuli uz dzīvīgākām krāsām: zaļu vai zilu, vai haki krāsu. Sievietēm, kam ir zilas acis, piestāvēs zils laineris, brūnas acu krāsas īpašniecēm – haki un tumši zila krāsa.

4. Parūpējies par ādas mirdzumu

Ja jaunas sievietes var lepoties ar dabisku ādas mirdzumu, tad līdz ar gadiem to nākas imitēt. Izmanto šķidros kosmētikas līdzekļus, kas ir ar gaismu atstarojošiem elementiem.

5. Neizmanto tumšas lūpu krāsas

Bordo toņa vai violetas lūpu krāsas izmanto tikai vakara grimam. Ar brūnajiem lūpu krāsas toņiem vajadzētu būt ļoti uzmanīgai, patiesībā tev tos vispār vajadzētu pārstāt izmantot. Tie der tikai gados jaunām sievietēm. Arī ar matētām tekstūrām uzmanies – ņem vērā, ka tie vizuāli lūpas padara mazāk apjomīgas, kā arī akcentē krunciņas. Izmanto lūpu krāsas ar krēmveida tekstūru un lūpu centru akcentē ar lūpu spīdumu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem