Kokteilis
Stilo

5 stilīgas idejas pavasara garderobei aktuālajā pūdera krāsā0

Kolāža: kokteilis.lv

Vēlies sagaidīt pavasari stilīgi? Ir svarīgi zināt, kādas krāsas būs aktuālas modē. Visai negaidīti par vienu no tādām krāsām ir kļuvusi maigi rozā jeb tā saucamā pūdera krāsa, kas, tici vai nē, bet piestāv lielākajai daļai sieviešu. Šāda krāsa ne tikai ļauj lieliski izskatīties, bet neviļus piesauc arī pavasari! Lūk, dažas idejas, kādos aksesuāros un apģērbā iekļaut šo lielisko krāsu.

1. Soma

Viens no labākajiem veidiem saskaņot šo krāsu ar pārējo apģērbu ir izmantot to aksesuāros. Maigi rozā soma kļūs par jūsu iecienītāko aksesuāru šajā pavasarī.

Kolāža: kokteilis.lv

2. Šalle vai lakats

Ne mazāk pievilcīgi izskatīties plāna šallīte pūdera krāsā. Šāds moderns aksesuārs ne tikai sasildīs pie pavasarīgajām vēja brāzmām, bet arī piešķirs “punktu uz i” jūsu vizuālajam koptēlam.

Kolāža: kokteilis.lv

3. Kleita

Lai atsvaidzinātu tēlu un piešķirtu savam izskatam “rozīni”, pievērsiet uzmanību vieglām un brīvi krītošām kleitām pūdera krāsā. 2018.gadā modē ir komforts un askētisms.

Kolāža: kokteilis.lv

4. Mētelis

Tieši tāpat kā maigi rozā, elegantas kleitas pavasarī iecienīti būs arī mēteļi pūdera krāsā – klasiski, oriģināli, trenči – izvēlies pēc savas patikas. Ja vien tas būs aktuālajā pūdertonī, tu būsi savu tēlu izkopusi līdz pilnībai.

Kolāža: kokteilis.lv

5. Kurpes

Kad pavasaris jau lutina ar patiešām siltām dienām pievērsiet uzmanību klasiskām laiviņām maigi rozā krāsā. Šādus apavus ieteicams kombinēt ar kleitām, brīvi krītošām biksēm un zīmuļsvārkiem.

Kolāža: kokteilis.lv
LA.lv