Kokteilis
Dzīvo

5 spēcīgi amuleti jaundzimušajiem: kā aizsargāt bērniņu no negācijām0

Publicitātes foto

Ļoti daudzi tic, ka jaundzimušie bērniņi ir pakļauti negatīva un skaudības ietekmei. Viņu enerģētiskais lauks vēl ir vājš, tāpēc šie mazie cilvēciņi ir “labs upuris” cilvēkiem ar sliktiem nodomiem.

Bet mēs jums atklāsim, kā mazuli var pasargāt no “ļaunas acs” un sliktām domām. Svarīgs ir nosacījums, ka bērniņa amuletu izgatavo vai nu viņa māmiņa vai vecmāmiņa. Cilvēkam, kas vēlas aizsargāt mazuli, ir jāizjūt beznosacījuma mīlestība un jāmīl šis mazais cilvēciņš tik ļoti, lai viņa vietā saņemtu visus dzīves triecienus.

1. Krustiņš ratos un gultiņā

Foto: Pexels

Ja nevēlaties drošības apsvērumu dēļ likt krustiņu mazulim ap kaklu, varat to vienkārši novietot ratiņos vai gultiņā. Svarīgi ir, lai šis priekšmets atrastos mazuļa galvas daļā.

2. Baldahīna vietā var izmantot līgavas plīvuru

Foto: Pexels

To var karināt virs gultiņas vai arī virs ratiem – tas pasargās no negatīvās enerģijas. Tiek uzskatīts, ka tieši līgavas plīvurs ir ļoti spēcīgs jaundzimušā aizsargs, ar nosacījumu, ka šajā plīvurā māmiņa vai vecmāmiņa ir laulājusies baznīcā, kur saņēmusi Dieva svētību.

3. Lellīte

Foto: Pexels

Neliela izmēra lellīte, kas pašai savām rokām ir jāizgatavo mammai, var mazuli pasargāt pat visu viņa dzīvi. Būtisks faktors – vienalga no kādiem materiāliem jūs izgatavosiet šo lellīti (adīsiet, pīsiet, šūsiet) nekādā gadījumā neizgatavojiet tai acis. Tiek uzskatīts, ka lellē ar acīm var iemiesoties ļauni gari un kaitēt bērniņam.

4. Zāļu un augu amulets

Foto: Pexels

Dažādi augi ir spēcīgs aizsargs no dažādām likstām. Izgatavojiet neliela izmēra auduma maisiņu un sapildiet tajā pīlādzi, dadzi, ozolzīli, ķiplokus, lauru lapas un vilkābeles zariņu. Šādu auduma maisiņu var glabāt gan bērniņa gultiņā, gan ratos.

5. Sarkanas krāsas diegs

Foto: Unsplash

Sarkanas krāsas vilnas diegs uz rociņas locītavas arī spēj uzņemties aizsarga lomu pret negācijām. Ļoti būtiski – šim diedziņam ir jābūt no dabīgas vilnas un to uzsiet mazulim uz rokas var tikai mamma.

LA.lv