Kokteilis
Mīli

5 spēcīgāki talismani, kas piesaista mīlestību un veiksmi0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Abpusēja mīlestība ir burvīgas jūtas, kuras diemžēl savā dzīvē izjūt ne katrs no mums. Piesaistīt laimi un uzlabot attiecības iespējams arī ar spēcīgiem talismaniem.

Mīlestību pievilināt var dažādos veidos, katrs no mums izvēlas sev piemērotāko. Eksperti iesaka izmantot ne tikai talismanus, bet arī meditēt, lai Visumam atklātu savas vēlmes.

1. Sarkanais ahāts

Kulonā iestrādāts ahāts
Foto – Valērijs Miņkovs

Šis akmens spēj pastiprināt cilvēka enerģētiku un dāvāt tam īstu mīlestību. Šo akmeni var nēsāt gan kā rotaslietu, piemēram, kulonu vai rokassprādzi. Pastiprināt tā enerģiju var ar rituāla palīdzību. Saullēktā akmens jāpaņem rokā, cieš jāiespiež plaukstā, jāliek pie sirds un jāsaka: “Mīlestībai atklājos, no neveiksmēm atvados. Kā tikko akmeni uzlikšu, mīlestība tieksies pie manis, no vientulības izbēgšu, ceļu pie mīļotā cilvēka atradīšu.”
Nēsājiet šo akmeni, nenoņemot, lai tas piesaistītu ne tikai abpusējas jūtas, bet arī pasargātu jūs no negatīvām emocijām.

2. Mandala

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Mandalu izkrāsošanai ir zināms rituāls. Svarīgs ir jūsu noskaņojums, liela vēlme tikt vaļā no vientulības, kā arī zīmuļi, un krāsas, kas jums šajā procesā palīdzēs. Pēc tam, kad būsiet beidzis mandalas krāsot, nēsājiet kādu no šiem zīmējumiem sev līdzi. Tas ātri vien palīdzēs jums tikt vaļā no vientulības un satikt savu mīļoto cilvēku.

3. Kāda lieta no laimīga un saticīga pāra

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Neliels priekšmets, ko jums uzdāvinājis kāds pāris, kas ilgus gadus ir laimīgs savā savienībā, var kļūt par lielisku talismanu. Apvārdojiet to, lai tas palīdz jums piesaistīt mīlestību un veiksmi. Lai to izdarītu, nolieciet šo priekšmetu pa nakti zem spilvena, bet no rīta paņemiet kreisajā rokā un sakiet: “No laimes rodas vēl lielāka laime. Lieta, kas dāvināta no tiem, kam sirdī mīlestība, iededz arī manu sirdi.”

4. Ziedi

Foto: Unsplash

Daži augi ir spējīgi piesaistīt mājai mīlestību. Dodieties uz ziedu veikalu un iegādājieties kādu puķupodu. Rūpējieties par to un katru reizi, kad jūs to aplaistāt, piesauciet mīlestību un veiksmi, un vēlmi atrast mīļoto cilvēku. Lai jūsu vēlēšanās piepildītos ātrāk, apsieniet puķupodam sarkanu lentīti.

5. Sapņu rullis

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Paņemiet papīra lapu un nesteidzīgi uz tās uzrakstiet visu to, ko jūs vēlētos, lai ar jums tas notiek. Rakstiet, kāds varētu izskatīties jūsu mīļotais cilvēks, kādi varētu būt viņa paradumi un rakstura īpašības. Visu, kas jums liekas svarīgs, uzrakstiet. Ticiet tam, ka jūsu otrā pusīte jūs atradīs, bet papīru, ko pēc aprakstīšanas sarullējiet rullī un pārsieniet ar sarkanu lentīti, glabājiet blakus savai gultai. Katru vakaru pirms miega domājiet par to, ka jūsu otrā pusīte ir aizvien tuvāk jums.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijas skaistie zirgi pulcējas Inčukalnā
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kas tevi sagaida jau tuvākajā nākotnē?
20 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
Vai reāli mazināt īpašuma nodokli un kas būs nodokļa maksātāji?
2 stundas
LE
LETA/BNS
Ekonomika
“Omniva” brīdina par viltus kampaņu klientu datu izkrāpšanai
51 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Vēl skaidro, kurš bija pie stūres: Līvānu pusē smaga avārija
4 stundas
LE
LETA
Ekonomika
“Draugiem Group” uzņēmums “Printful” par pusmiljonu eiro iegādājies zemi Pārdaugavā
1 stunda
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Uzņēmējs Peilāns: Andra Rāviņa attieksme ir tāda it kā mēs dzīvotu Minskā vai kādā “Jelgavstānā”
1 stunda