Atzīstam, reizēm vīriešiem ir grūti izprast sievietes, jo mums patīk dzīvot mīklās, “mājienos” un minējumos. Lūk, dažas stipras sieviešu vēlēšanās, par kurām viņas nekad skaļi neatzīsies savam mīļotajam vīrietim. Taču, ja tu tās realizēsi, viņa tev to atdarīs divkārši!

1. Viņa vēlas, lai tu viņai pieskartos, kad jūs kopā skatāties romantisku filmu. Šiem pieskārieniem nav noteikti jābūt kā prelūdijai, kam sekos mīlēšanās.

2. Viņa vēlas, lai tu ar saviem pirkstiem pieskartos viņas pleciem, rokām, kaklam, gurniem vai matiem. Viņa vēlas zināt, ka tev patīk viņai pieskarties, burtiski, ka tas ir maņu līmenī. Ir svarīgi, lai tas būtu kā ieradums, nevis “speciāli” radīta darbība.

Foto: pixabay

3. Viņa vēlas, lai tu viņu pārsteigtu. Un, lai to izdarītu, tev nav jāizglābj planēta, kā populārās filmās. Tev pat nevajag dedzināt simtiem svešu un dziedāt romantiskas dziesmas. Viņa priecāsies arī par gluži vienkāršām lietām, piemēram, tu pārnāca mājās no darba un uzdāvini viņai vienu rozi. Vai arī sarīko viņai kino vakaru – izvēlies filmu, kas viņai ļoti patīk, un tas nekas, ka viņa to ir redzējusi daudz, daudz reižu. Izrādi savu uzmanību – sagādā viņai prieku! Sagatavojies īstam kino vakaram – ar popkornu, pledu un savu uzmanību.

4. Viņa vēlas, lai tu viņai atzītos mīlestībā tam “nepiemērotos” mirkļos. Viņai ir svarīgi, lai viņa zinātu, ka tu no tā nekautrējies. Tā, piemēram, jūs esat ciemos pie viņas vecvecākiem, teju vai oficiālās vakariņās, tā vietā, lai tu viņai pačukstētu uz auss – padod, lūdzu, sāli, tu saki – es tevi ļoti mīlu!

Foto: Pixabay

5. Viņa vēlētos, lai tu atstāj viņai dažādas mīlas zīmītes, kurās apraksti, piemēram, savas vakardienas mīlēšanās sajūtas un to, kāpēc tik ļoti viņu mīli. Vai iekāro. Sieviete uzziedēs kā roze pēc lietas karstā vasaras dienā, ja jutīsies mīlēta un iekārota!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem