Kokteilis
Stilo

5 slavenību frizūras, ko sievietes “kopē” visbiežāk0


Dženifera Anistone
Dženifera Anistone
Foto – REUTERS

Šīs ir vispopulārākās Holivudas zvaigžņu frizūras, kuras visbiežāk “kopē” sievietes visā pasaulē. “Vēlos tādu frizūru, kā šai aktrisei” vai arī “vēlos izskatīties tāpat, kā viņa”, – ticiet vai ne, bet šādas frāzes no savām klientēm frizieri dzird ļoti bieži.

Turklāt Holivudas filmu zvaigznes ļoti bieži kļūst par skaistuma ikonām, kuras vairāk vai mazāk vēlas “atdarināt” ikviena sieviete. Turklāt frizūru “kopēšana” ir teju vai visvienkāršākais veids, kā aizgūt kaut ko no sava elka.

Ja ticam tam, ko atklājuši frizieri, šīs ir piecas slavenības, kuru matu sakārtojumus vēlas atdarināt visbiežāk.

Bleika Laivlija

Bleika Laivlija
Foto – REUTERS

Bleikas Laivlijas matu griezums patiesībā piestāv ikvienai sievietei. Gari mati jau vairākus gadus neiziet no modes.

Dženifera Anistone

Dženifera Anistone
Foto – REUTERS

Dženiferas matu griezums kļuva leģendārs jau 90.tajos gados, kad uz ekrāniem iznāca un strauju popularitāti piedzīvoja seriāls “Draugi”. Līdz pat šim brīdim viņas frizūra ir topā un tiek atdarināta visā pasaulē.

Emma Votsone

Emma Votsone
Foto – AFP

Jaunā britu aktrise Emma Votsone popularitāti piedzīvoja vēl būdama bērns “Harija Potera” sāgā. Kad Emma no mazas meitenes kļuva par skaistu sievieti, viņa nogrieza savus garos matus, izvēloties stilīgu zēngalviņas matu sakārtojumu. Sākotnēji fani par to nebija sajūsmā un rezonanse bija liela, tomēr pagāja laiks un tieši zēngalviņas griezums tiek kopēts visvairāk. Frizieri gan atgādina, ka šāda frizūra piestāv tikai sievietēm, kurām ir slaidu, iegarena sejas forma.

Keita Midltone

Keita Midltone
Foto – AFP

Frizūra “kā Keitai” ir iecienīta ne tikai starp britu sievietēm, bet to apbrīno visā pasaulē. Pluss, tieši tāpat kā Laivlijas gadījumā ir tāds, ka šāds matu sakārtojums piestāv ikvienai sievietei.

Dakota Džonsone

Dakota Džonsone
Publicitātes foto

“Greja piecdesmit nokrāsu” veiksme un sieviešu iemīļotā grāmatas un filmas varone Anastastijas Stīla savu darbiņu ir paveikusi – daudzas vēlas līdzināties aktrises Dakotas Džonsones atveidotajai varonei Anastastijai.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv