Sievietēm jau kopš bērna kājas ir vēlme tiekties pēc sava ideāla un tikpat dabīgi viņām šķiet – tikt vaļā no saviem trūkumiem. Taču daudzas sievietes pat neapjauš, ka tās īpašības, kuras viņām traucē un tiek uzskatītas par “mīnusa” zīmi, patiesībā ļoti patīk vīriešiem!

1. Brilles

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Skolas laikā sievietes kautrējas nēsāt brilles, jūtas ar tām neveikli. Bet vīrieši uzskata, ka tās izskatās pievilcīgi. Vieni vīrieši sievietē, kura nēsā brilles, redz neaizsargātu, romantisku būtni, bet citi atzīstas, ka šis aksesuārs sievietei piešķir vairāk pārliecības.

2. Nepaklausīgi mati

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Mati, kas dzīvo pašu savu dzīvi – gatavās šausmas! Sievietes šādu matu saveidošanai bieži vien velta daudz laika, pūļu un pat naudas (piemēram, pakļaujot savus nepaklausīgos matus ķīmiskai tainošanai frizētavā), bet kamdēļ? Vīrieši atzīstas, ka viņus padara trakus dabīga izskata mati un lokas, kas ir “nepaklausīgas”. Tas viņiem šķiet pievilcīgi un ļoti seksīgi!

3. Bez kosmētikas

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Ļoti daudzi vīrieši pret kosmētiku (it īpaši uzkrītošu!) izturās rezevēti, bet daži atzinušies, ka pārāk daudz un agresīva kosmētika viņos spēj iznīcīnāt jebkādu interesi par konkrēto sievieti. Par ļoti pievilcīgām vīrieši uzskata sievietes tajos brīžos, kad mums šķiet “Ak, šausmas, kā es izskatos!” – tieši tajās retajās reizēs pludmalē, kad jūras sāļie viļņi nomazgājuši visu kosmētiku vai rīta agrumā, kad pirms pankūku cepšanas neesi vēl paspējusi uzkrāsoties.

4. Mazas krūtis

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Tiek uzskatīts, ka vīrieši dievina sievietes, kurām ir liela izmēra krūtis, tā tas patiešām ir. Bet! Ir ļoti daudz vīriešu, kuri priekšroku dod sportiska tipa sievietēm ar maza izmēra krūtīm. Tām ir ļoti daudz priekšrocību: tās ilgstoši saglabā savu formu un sieviete var atļauties valkāt dažādus tērpus zem kuriem nevilkt krūšturi… Šis vīriešus padara burtiski trakus!

5. Vasaras raibumi

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Daudzām sievietēm pavasaris un vasaras mēneši ir briesmīgākais sezonas laiks, jo… saule uz sejas “atdzīvina” vasaras raibumus. Sievietes iegādājas visdažādākos kosmētiskos līdzekļus, kas domāti cīņā ar tiem, nomaskē tos ar biezu pūderkrēma kārtu, lai “nemīlētie” vasaras raibumi nebūtu pamanāmi. Bet vīrieši apgalvo pretējo – tas ir ļoti mīļi un sievietes, kurām ir vasaras raibumi viņi uzskata par ļoti pievilcīgām!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem