Kokteilis
Dzīvo

5 seni un spēcīgi ticējumi: šīs lietas nekad nedrīkst ne aizņemties, ne aizdot0

Foto: Pexels

Saskaņā ar tautas ticējumiem, eksistē dažas lietas, kuras ir kategoriski aizliegts aizdot, kā arī aizņemties. Ja tu kādreiz esi jau pieļāvis šādu kļūdu, centies to neatkārtot, jo šīs šķietami mazsvarīgās lietas tavā dzīvē var radīt milzu problēmas – sākot no neveiksmēm un pat beidzot ar slimībām un nelaimes gadījumiem.

1. Sāls

Foto: Pexels

Sāli nedrīkst aizdot nekad. Ja tavi kaimiņi tev ir palūguši aizdot sāli, tu vari to izdarīt tikai ar nosacījumu, ka tā ir dāvana. Bīstamība ir tajā, ka sāls enerģētika ietekmē cilvēku likteņus. Sāls ir viena no vissvarīgākajiem maģisko rituālu komponentiem, tāpēc arī pieņemt to no citiem cilvēkiem nedrīkst. Cilvēki, kas ir aizdevuši sāli vai to aizņēmušies, ir saslimuši, izšķīrušies no mīļotā cilvēka vai pat cietuši nelaimes gadījumos.

2. Trauki

Foto: Pexels

Trauki “uzlādējas” no mājokļa enerģētikas. Tāpēc, ja kāds citam cilvēkam vēl ko sliktu, viņš var iedot viņam palietot savu krūzīti, šķīvi, karotīti un tamlīdzīgi. Neaizdodiet nevienam citam savus traukus, kā arī nepieņemiet tos – tas var sāpīgi jums atspēlēties.
Ezotēriķi uzskata, ka traukos uzkrājas lielākoties mājokļa un ģimenes negatīvā enerģija, tāpēc sveši trauki tavā lietošanā var izraisīt veselības problēmas, baiļu un nakts murgu parādīšanos, neveiksmes un citas sliktas lietas, ko tavās mājās ienesīs sveši trauki.

3. Apģērbs

Foto: Fotolia

Ja tu kādreiz esi iegādājies jau valkātu apģērbu, tad tas nav nekas nepareizs, jo tu šo lietu esi nopircis, taču, ja tu apģērbu saņem par velti – kā dāvanu, tas vairs nav tik nevainīgi, kā varētu šķist. Apģērbs, tāpat kā trauki, uzkrāj sevī sava “saimnieka” enerģiju – kā labo, tā arī slikto, kā veiksmes, tā arī neveiksmes. Visbīstamākie ir apavi – tajos uzkrājas visvairāk negatīvās enerģijas.
Tiesa, ezotēriķi uzskata, ka arī iegādāties par naudu lietotu apģērbu nevajadzētu.

4. Dārglietas un rotaslietas

Foto: Pexels

Aizdot kādam savas rotaslietas ir kategoriski aizliegts. Tieši rotaslietas, kas ir vistiešākajā saskarsmē ar ādu un ķermeni, uzlādē sevī cilvēka enerģiju. Arī uzdāvināt vai iegādāties jau valkātas rotaslietas nav atļauts – dārgakmeņi sevī gadsimtiem ilgi notur uzlādēto enerģētiku. Uzvelkot sev cita cilvēka gredzenu vai auskarus, tu tūlītēji vari “pārnest” uz sevi visas šīs cilvēka problēmas, nelaimes un neveiksmes. No dārgmetāliem visilgākā atmiņa piemīt sudrabam un platīnam. No dārgakmeņiem – dimantam un kalnu kristālam.

5. Slota

Foto-Fotolia

Ja tu saimniecībā lieto kāda cita cilvēka aizdotu slotu, saskaņā ar ticējumiem, tevi var piemeklēt naudas problēmas. Tāpat jāņem vērā, ka nevar aizdot arī savu slotu – tas pieļaujams vien tajā gadījumā, kad tev šī slota vairs nav vajadzīga. Taču, ja tu vēlies aizņemties slotu, lai iztīrītu mājokli un grasies atdot to atpakaļ, rēķinies ar to, ka tevi sasniegs nepatīkamas naudas problēmas.

LA.lv