Kokteilis
Dzīvo

5 seni ticējumi, kāpēc nedrīkst doties pie naktsmiera, kamēr nav nomazgāti trauki0

Foto: Pexels

Kopš senseniem laikiem mājas saimnieces ticēja, ka nedrīkst doties gulēt, ja virtuvē vai ēdamistabā ir palikuši nemazgāti un netīri trauki. Kas gan slikts var notikt no nemazgātiem traukiem, kas paliek, piemēram, virtuvē uz galda?

Lūk, kādas nepatikšanas var piepildīties, ja tev piemīt tāds netikums:

Foto: Unsplash

1. Ja netīrus traukus uz nakti bieži atstāj jauna sieviete, viņa riskē palikt par vecmeitu. Senos laikos ticēja, ka netīri trauki aizbiedē vīriešu uzmanību un enerģētiku.

2. Tāpat uzskata, ka, ja tu uz nakti atstāj netīros traukus nenovāktus, tev būs grūtības darba meklējumos.

3. Ja precēts pāris savā virtuvē atstāj nemazgātus traukus uz galda vai izlietnē, tad drīz viņus gaida attiecību problēmas. Jo biežāk viņi to darīs, jo biežāk strīdēsies. Tāpat tic, ka netīri trauki ģimenei piesaista svešiniekus un sāncenšus, tāpēc iespējama arī krāpšana.

4. Mūsdienās psihologi, savukārt, uzsver, ka, jo vairāk cilvēks ticēs šiem ticējumiem, jo biežāk tie piepildīsies. Jo, kā zināms, mūsu domas materializējas. Tātad, jo vairāk tu šīm nelaimēm ticēsi, jo vairāk iespējams, ka tās patiešām piepildīsies.

5. Tāpēc vienkāršāk – lai cik arī gara nebūtu bijusi tava diena, pirms gulētiešanas nomazgā traukus vai saliec tos trauku mazgājamajā mašīnā. Ja pašai nav spēka, palūdz palīdzību mīļotajam vīrietim vai bērniem – palīdzēšana viens otram nostiprinās jūsu attiecības.

LA.lv