Kokteilis
Mīli

5 rupjas kļūdas, ko sievietes nedrīkst pieļaut seksa laikā0


Sirds forma
Sirds forma
Publicitātes foto

Sekss ir brīnišķīgs kopā būšanas laiks ar mīļoto cilvēku, tomēr eksistē dažas lietas, kuras noteikti nevajadzētu darīt tā laikā. Uzzinat, kuras ir visbriesmīgākās lietas, ko jūs varētu pieļaut seksa laikā:

Klusēšana

Lai arī vīrieši paši seksa laikā visbiežāk klusē, viņiem ļoti netīk, ja tāpat dara sieviete. Viņiem šķiet ārkārtīgi uzbudinoši, ja tuvības brīdī viņiem ausī iečukst kādu neķītrību vai apraksta savu labsajūtu.

Iniciatīvas neizrādīšana

Vienveidība seksā nekad nevienu nav spējusi iepriecināt, taču arī iniciatīvas neizrādīšana nav jūsu draugs. Lai arī cik aktīvs nebūtu jūsu vīrietis seksā, viņš vienmēr sapņo par to, ka dažkārt pirmo soli spersiet jūs.

Izklaidība

Nekad un nekādā veidā neļaujiet vīrietim pat ļaut apjaust, ka tuvības brīdī jūs domājat par ko citu – piemēram, ko vajadzētu nopirkt pusdienām vai kad iznāks jūsu mīļākā seriāla jaunākā sērija. Iemācieties šajā brīdī uzmanību veltīt laiku tikai un vienīgi jums abiem.

Došanās dušā uzreiz pēc seksa

Pat tad, ja jūs esat ļoti sasvīdusi un vēlaties pēc iespējas ātrāk nomazgāties, neskrieniet uzreiz dušā pēc seksa. Vīrietim būs patīkami, ja jūs nedaudz uzkavēsieties gultā, turklāt dušā varat ieiet abi kopā.

Egoisms

Biežāk šī sliktā īpašība piemīt tieši stiprajam dzimumam, lai gan, gadās, ka arī sievietēm gadās “aizmirst” par savu partneri gultā, tādā veidā, protams, riskējot pazemināt viņa pašvērtējumu. Atcerieties, ka egoismam nav vietas starp diviem cilvēkiem tuvības brīdī.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv