Kļūdīties ir cilvēcīgi, un tieši no kļūdām jeb citiem vārdiem – no prakses – mēs dažādas pieredzes un zināšanas apgūstam visspēcīgāk un tās vislabāk paliek atmiņā. Ne velti bērni saprot, ka uguns ir karsta, kad paši ir to “pataustījuši”, un ne velti 100 % skaidra un noturīga pieredze par to, ka nātres dzeļ, un ka tās labāk neaiztikt plikām rokām, prātā paliek tikai tad, kad pats esi apzināti vai nejauši nonācis fiziskā saskarē ar to. Taisnības labad jāteic, ka, lai arī mācība vislabāk paliek atmiņā tieši no personīgi pieļautajām kļūdām, ekoloģiskāk un saudzīgāk pret sevi tomēr ir mācīties no citu kļūdām.

Tieši tādēļ ViaSMS kreditēšanas speciālisti piedāvā Tev apskatīt 5 populārākās ceļotāju kļūdas, kuru atrisināšanai var noderēt ātrie kredīti internetā, mācīties no tām un izbaudīt savu vasaras izbraucienu pa Latviju bez liekām raizēm!

1. Komforts pāri piedzīvojumiem

Skaidri zināma ir patiesība, ka labs un kvalitatīvs miegs ir noteicošais faktors dienas enerģijas lādiņam un labam noskaņojumam, kas savukārt atbild par spēju izbaudīt ceļojumu pa Latvijas skaistākajām vietām. Balstoties uz šo uzskatu, cilvēki mēdz iekrist stereotipu valgos un lieki pārtērēties, izvēloties nakšņot viesnīcu numuriņos tā vietā, lai izbaudītu aizraujošu nakšņošanu teltī, jo tā nav taisnība, ka gulēt teltī ir tikai un vienīgi nekomfortabli. Izvēloties piemērotu matraci un telts būves vietu, ir iespējams izgulēties vēl labāk nekā viesnīcas pēļos, jo svaigā gaisā ne tikai apetīte ir labāka, bet arī miegs!

2. Internets vienmēr un visur

Lai arī mobilo sakaru operatoru piedāvājumā ir neskaitāmi daudz dažādu cenu un iespēju variāciju, mobilie dati tomēr nav no lētākajām ekstrām. Ja ceļojuma pa Latviju laikā Tu to vien dari, kā skaties telefona ekrānā un pēti internetu un sociālos tīklus, tad ar garantiju, atgriežoties mājās, Tavs telefona rēķins sagaidīs Tevi ar nepatīkamu pārsteigumu, kad var nākties meklēt, kurš ātrais kredīts internetā var Tev palīdzēt nomaksāt MEGA rēķinu. Turklāt, visu laiku skatoties viedierīces ekrānā, Tu palaidīsi garām visus Latvijas dabas un pilsētu skaistumus, līdz ar to – kāda jēga braukt ceļojumā?

Publicitātes foto
Publicitātes foto

3. Neuzmanībai satiksmē ir sava cena

Šoreiz runa nav par ceļu satiksmes negadījumiem. Iedomājies – Tu iebrauc kādā nelielā, skaistā Latvijas pilsētiņā un noliec savu auto iepretim veikalam ceļa malā, jo pie veikala nav stāvvietas, un dodies iepirkties kopā ar saviem ceļabiedriem. Iznākot laukā Tu ieraugi lapiņu pie vējstikla, kas Tev vēsta nepatīkamas ziņas – sods par parkošanos neatļautā vietā. Lai arī soda maksa ir salīdzinoši neliela, skaidrs, ka Tavā stingri saplānotajā budžetā tam nav ierēķināta nauda. Lai par maksājuma kavēšanu netiktu aprēķināti soda procenti, tas ir jānomaksā tūlīt. Šādā situācijā ātrie kredīti internetā var būt ļoti noderīgi. Tikai atceries – ja aizņemies, tad tikai tik, cik Tev ir nepieciešams un ne eiro vairāk!

4. Fiziskās aktivitātes ar sāpīgu iznākumu

Veikbords, lēciens ar gumiju, kross pa mežu vai gluži vienkārši peldēšanās – tās visas un vēl daudzas citas fiziskās aktivitātes nenoliedzami ir milzīga prieka un aizraujošu atmiņu ģeneratori, tomēr vienmēr der atcerēties, ka drošība ir pirmajā vietā. Īpaši tas attiecas uz pārdrošiem peldētājiem, kas nolēmuši uz galvas ienirt nepazīstamā ūdenstilpnē. Sekas šādai pārgalvībai var būt ļoti nelāgas, un tās nespēs atrisināt pat ātrie kredīti, bet izmežģītas potītes vai aizdomīga sasituma gadījumā, kad nekavējoties jāveic izmeklējumi, ātrie aizdevumi var būt parocīgi.

5. Skopais maksā divreiz

Piekritīsi – arī laiks ir sava veida valūta. Neveltot laiku – nesamaksājot šo valūtu – pirms ceļojuma rūpīgai automašīnas tehniskā stāvokļa pārbaudei, var nākties maksāt naudā par auto remontu, turklāt papildus finansiālajam “triecienam” būs arī pārdzīvojumi par to, ka ceļojumu nākas pārtraukt vai ka kaut ko nepaspēsi apskatīties. Turklāt, ja ir veiktas rezervācijas un iemaksāta drošības nauda, tad tie ir vēl papildu finansiālie zaudējumi, un no Latvijas labumu izbaudīšanas vasaras ceļojumā vairs nebūs nekāda prieka.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Ātrie kredīti internetā – tikai noteiktos gadījumos

Tagad Tu zini, kādas ir 5 populārākās ceļotāju kļūdas, kuru atrisināšanai var noderēt ātrie kredīti internetā, un vari no tām mācīties “pa vieglo”, bet, ja nu tomēr gadās kādu no tām pašam pieļaut, uzticams aizdevējs ViaSMS atgādina, ka ātrais kredīts internetā ir piemērots negaidītu un neatliekamu tēriņu segšanai, piemēram:
● pēkšņi salūzuša auto, kas nepieciešams, piemēram, darba vajadzībām, remontam;
● avārijas remontam, piemēram, kad dzīvoklī plīsis centrālais ūdensvads;
● neparedzētiem medicīnas izdevumiem;
● ja līdz algai atlikušas pāris dienas, bet pietrūkst naudas neatliekama rēķina apmaksai vai pārtikai.
Ja Tev ir radušies kādi jautājumi saistībā ar ātrajiem aizdevumiem, apmeklē ViaSMS mājaslapu vai sazinies ar klientu servisa speciālistiem pa kādu no kontakttālruņiem! Un atceries – ātrie kredīti internetā ir nopietnas kredītsaistības, tādēļ aizņemies atbildīgi!