Kokteilis
Mīli

5 pierādījumi tam, ka viņš ir tavs īstais vīrietis0

Publicitātes foto

Jebkuras attiecības ir kā loterija. Piedāvājam iepazīties ar pieciem pierādījumiem tam, ka tieši viņš ir jūsu lieliskais vīrietis, kuru nevajadzētu palaist garām savā dzīvē.
Un tā, šīs piecas pozitīvās situācijas liecina par to, ka jūsu attiecības ar viņu ir un būs lieliskas.

1. Mīlestības un uzmanības izrādīšana

Šos uzmanības apliecinājumus katrs vīrietis var izrādīt atšķirīgi: viens var dāvināt ziedus, cits – izteikt mīļus komplimentus vēl kāds – būt pieklājīgs, atverot durvis ikreiz, kad jūs ienākat. Vēl kads cits jūs apburs ar mīļiem un sirsnīgiem komplimentiem. Bet pats galvenais ir tas, lai viņa vārdi atbilst darbiem. Piemēram, ja jūs esat sarunājuši satikties astoņos vakarā, bet viņš ir aizkavējies darbā, viņš noteikti piezvanīs un par to pabrīdinās.

2. Tava pašsajūta viņa draugu kompānijā

Svarīgs faktors divu cilvēku attiecībās – tas, kā jūs jūtaties viņa draugu, radinieku un kolēģu kompānijā. Pievērsiet uzmanību, kādas šajos pasākumos ir jūsu emocijas. Ja jūs jūtaties pavisam “ne savā šķīvī”, iespējams, ar to nāksies cīnīties visu laiku.

3. Attiecības viņa ģimenē

Pievērsiet uzmanību tam, kādas attiecības valda starp viņa vecākiem, kā viņš izturas pret saviem brāļiem, māsām. Ja kaut kāda iemesla dēļ jūs nevarat par to pārliecināties pati, pievērsiet uzmanību tam, kā viņš atsaucas par saviem tuviniekiem. Tas ir rādītājs tam, kā pēc tam viņš redzēs attiecības savā ģimenē.

4. Viņam piemīt optimisms

Šī ir ļoti svarīga rakstura īpašība vīrietim, jo tā palīdz viņam kustēties uz priekšu un sasniegt mērķus. Ja viņš vēl nav sasniedzis noteiktu stāvokli sabiedrībā, piemēram, viņš vēl turpina studēt augstskolā vai uzsāk savu biznesu, šī rakstura īpašība nāks viņam tikai par labu.

5. Ne tikai kaisle, bet arī draudzība

Ja attiecības balstās tikai uz kaisli, tām nav pozitīvas nākotnes. Bez draudzības un pilnīgas uzticēšanās otram nav iespējams būvēt patiesas un ilgas attiecības.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv