Kokteilis
Mīli

5 pazīmes, kas liecina, ka esat gluži kā radīti viens otram0

Foto: Fotolia

Satikt partneri, kuram vari pilnībā uzticēties, kuru vari saukt par savu dvēseles radinieku un ar kuru būtu gatava nodzīvot visu atlikušo mūžu patiesībā var būt diezgan sarežģīti. Taču, katram no mums ir apņemšanās šādu cilvēku atrast, un tas ir tikai loģiski, ka neviens no mums nespēj saistīt savu nākotni ar tādu cilvēku, par kuru neesam pārliecināti.

Esot attiecībās ir jāpievērš uzmanība dažādām zīmēm un signāliem, kas nosaka tavu attiecību laimes koeficientu.

Lūk, esam apkopojuši 5 pazīmes, kas liecina, ka esat gluži vai radīti viens otram:

1. Jūs ļaujaties būt neaizsargāti

Ilustratīvs foto
Foto – pexels.com

Spēja būt neaizsargātam attiecībās norāda galvenokārt uz vienu – uz uzticību. Ja tu vēlies atvērties otram, tev ir jābūt neaizsargātai. Esot neaizsargāts, tu būtībā uztici partnerim savu sirdi un dvēseli, atklājot par sevi visdziļākos zemūdens akmeņus. Vislabākās attiecības ir tās, kurās partneri ir viņi paši. Viņi nebaidās parādīt savas vājās puses un emocijas, turklāt viņi tā jūtas ērti.

2.Jums ir izpratne un savstarpēja cieņa vienam pret otru

Foto – Fotolia

Jūs saprotat, ka abi esat cilvēciskas būtnes, un katram no jums ir savi sapņi, principi, vērtības un viedokļi. Jūs nekad necenšaties pazemot viens otru, tieši pretēji, jūs mācāties izrādīt cieņu, sapratni un atbalstu. Tādējādi jūs nodrošināt viens otram pietiekamu individuālu izaugsmi un attīstību. Jūs respektējat viens otra laiku un privāto dzīvi. Jūs sarunās neizmantojat skarbu valodu un necenšaties sabojāt viens otram garastāvokli. Jūs patiešām ticat, ka esat attiecībās ar lielisku cilvēku un šis cilvēks ir jāsargā.

3. Jūs neesat greizsirdīgi

Foto: Fotolia

Jūs esat gana gudri, nobrieduši un pieredzējuši, lai apzinātos savu vērtību un saprastu, ka greizsirdībai īstās attiecībās vienkārši nav vietas. Jūs vienmēr esat atvērti sarunai un uzticaties viens otram. Jūs esat atklāti viens pret otru, spējat izrunāt visas tēmas un tas rada patiesu uzticību.

4. Jūsu attiecības ir laimīgas un smieklu pilnas

Foto: Fotolia

Pastāv uzskats, ka humors kļūst labāks ar dzīves pieredzi. Tāpēc tā ir patiesi laba zīme, ja jūsu attiecības ir piepildītas ar laimi un smiekliem. Tas nozīmē, ka neskatoties uz ilgo laiku, ko esat pavadījuši kopā, jūs vēl aizvien spējat rast smaidus viens otra sejā un smieties par ikdienišķiem niekiem. Iesaistoties ilgtermiņa attiecībās ir ļoti svarīgi, lai abi partneri turpinātu censties ikdienu piepildīt ar sauli, smiekliem un mīlestību.

5. Jūs motivējat viens otru

Foto: Fotolia

Vēl svarīgāk, kā pieaugt kopā attiecībās ir sabalansēt to ar individuālo izaugsmi. Savukārt, kad esi attiecībās, kurās regulāri motivē partneri kļūt par vēl labāku personu, tad tu pavisam noteikti esi uz pareizā ceļa. Īpaši tad, ja iegūstu to pašu pretī. Tas mudina jūs abus izvirzīt aizvien jaunus individuālos un kopīgos mērķus dzīvē. Tikai pilnveidojot savu personību iespējams uzlabot attiecības.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
5 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
16 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
27 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
1 stunda
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
23 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
15 minūtes