Kādreiz dzīvē ir tādi brīži, kad jūs kādu satiekat pirmo reizi, bet jūtat ar šo cilvēku neizskaidrojamu saikni. Jūs varat būt jūs pats. Neizlikties. Nenēsāt maskas. Jūs jūtaties drošībā un komfortā, kad esat kopā ar viņu. Jums ir ļoti viegli saprasties. Iespējams, tas izskaidrojams ar to, ka jūs jau reiz esat tikušies, iespējams, esat bijuši labākie draugi vai tuvi radinieki, bet… citā dzīvē!

Ja jūs šādas sajūtas esat piedzīvojis, lūk, 5 pazīmes, kurām jāpievērš uzmanība, ja vēlaties saprast, vai patiešām esat saticis šo cilvēku savā iepriekšējā dzīvē:

1. Jūs bez mazākajām grūtībām nodibināt kontaktu

Turklāt tas notiek dabiski. Kontakts starp jums rodas tik ātri, ja jūs burtiski varat sajust neredzamu saikni starp jums. Komforta līmenis attiecībās ar šo cilvēku ir ļoti augsts. Sarunas ar viņu – vieglas, sajūta, ka saprotaties no pusvārda, turklāt jums ar viņu nekad nav garlaicīgi.

2. Kad jūs satiekaties, laiks jums neko nenozīmē

Foto: Pexels

Einšteins ir teicis, skaidrojot, ka laiks lido tiem, kas atrodas kopā ar to, ko mīl. Tas attiecas arī uz jums un jūsu sarunu biedru. Kad jūs esat kopā, jūs vienkārši aizmirstat par laiku. Pat tad, kad jūs kādu laiku neesat tikušies, starp jums nekas nemainās.

3. Jūs jūtaties kā mājās, kad lūkojaties šim cilvēkam acīs

Maskas, ko jūs mēdzat ikdienā nēsāt, pazūd kā nebijušas, kad esat kopā ar šo cilvēku. Jūs nekad nebaidāties, ka viņš jūs var nosodīt. Jūs izjūtat dziļu saikni pret viņu un ieskatoties viņam acīs jūtaties ļoti omulīgi – it kā jūs būtu mājās.

4. Kad jūs šo cilvēku satiekat, jūs nemitīgi sajūtat “deža vū”

Foto: Pexels

Ja jūs izjūtat “deža vū” un jūtat, ka daži notikumi vai situācijas atkārtojas, nebīstieties. Visdrīzāk, ka jūs patiešām šos brīžos jau esat izjutuši abi kopā. Tikai citā dzīvē.

5. Jūs uzreiz jūtat vai nu pozitīvu vai negatīvu enerģiju

Ja viss būs labi, jūs uzreiz sajutīsies pozitīvu saikni ar šo cilvēku un, ticiet, jums šajā dzīvē ir jāturas kopā. Taču, ja jūs izjūtat negatīvas emocijas, esiet uzmanīgi un ieklausieties savā intuīcijā. Iespējams, jūsu iepriekšējā dzīvē šis cilvēks jūs ir nodevis vai sāpinājis.