Uzsākot attiecības ir svarīgi, lai neesi ar naivu sirdi un nenobriedušu prātu. Tev jābūt pārliecinātai un informētai par to, ko patiesībā nozīmē attiecības, un ko nozīmē atbildība, kas jāuzņemas uzsākot jaunas attiecības. Top skaidrs, ka lielākajai daļai partneru nav īsti skaidrs, ko patiesībā nozīmē mīlestība. Īpaši attiecību pirmajos mēnešos. Šī iemesla dēļ, vēlāk attiecības kļūst tikai sarežģītākas un tajās rodas neskaitāmas domstarpības. Jāatzīst, ka pasaku stāsti un kaislīgas fantāzijas par mīlestību ir visai tālas no reālās dzīves.

Nezināšana un neizpratne nav attaisnojums tam, kāpēc jūsu attiecības kļūst sarežģītas. Tieši tāpēc esam apkopojuši 5 patiesības par attiecībām, kuras tev nāksies pieņemt. Tās pieņemot, jūsu ikdiena kļūs vienkāršāka, saprotamāka un jūs spēsiet iepazīt viens otru daudz labāk.

1.Mīļotā partnera uzdevums nav tevi papildināt

Turklāt, tavs partneris noteikti nebūs tas, kas kompensēs tavas nepilnības un sliktākās rakstura īpašības. Tāpat tavs partneris nebūs tas, kas radīs pilnīgas un laimīgas ikdienas dzīves izjūtu. Jā, protams, viņi var palīdzēt tās radīt, bet galu galā patiesa laime un apmierinājums vienmēr ir jārod katram pašam sevī.

2. Tev jāturpina uzturēt draudzīgas attiecības ar ģimeni, draugiem un kolēģiem

Protams, brīdī, kad esat uzsākuši romantiskas attiecības, nereti šī pieķeršanās un rozā briļļu periods rada vēlmi kopā pavadīt teju katru sekundi. Taču, ja jūs esat apņēmušies pavadīt šo dzīvi kopā, atceries, ka tu nespēsi to pavadīt simtprocentīgi tikai ar mīlošo partneri. Tev joprojām ir draugi, ģimene un kolēģi, kuri arī ikdienā ir pelnījuši tavu klātbūtni un uzmanību. Vēl jo vairāk, mirkļi, kuros esat šķirti, spēj stiprināt jūsu attiecības.

3. Tev joprojām būs savi argumenti, tāpēc nebaidies no tiem

Tas, ka tu mīli savu partneri, nenozīmē, ka jūsu viedokļi saskanēs pilnīgi visos dzīves jautājumos. Tev joprojām ir savi uzskati un vērtības, tāpēc nebaidies pastāvēt par savu viedokli un argumentēt. Nevienas attiecības nav iedomājamas bez domstarpībām. Un tas ir labi! Atceries, tu nevari atkāpties no sava viedokļa un uzskatiem tikai mīļotā cilvēka dēļ. Tu joprojām esi personība, arī būdama attiecībās ar kādu.

4. Tas ir normāli, ja vēlaties atpūsties viens no otra

Tu esi tikai sieviete, tāpat kā viņš tikai vīrietis. Un galu galā, mēs visi esam tikai cilvēki. Mēs katrs esam individuāla personība. Arī tev ir savi mērķi un vēlmes. Tev ir savi sapņi. Nekas no tā neizzūd tikai tāpēc, ka uzsāc attiecības ar kādu. Tāpēc vienmēr atceries, ka neskatoties uz to, ka esi mīlošās attiecībās, tev jāspēj saglabāt sava unikālā personība. Jo tieši to taču tavs mīļotais partneris iemīlēja, tevi pirmo reizi satiekot.

5.Tu turpināsi izjust kārdinājumu

Ne vienmēr tu spēsi atbrīvoties no kārdinājuma tikai tāpēc, ka esi attiecībās ar kādu, ko mīli. Tu joprojām sastapsi pievilcīgus cilvēkus. Un tas ir labi. Tev nebūt nevajadzētu satraukties par domu, ka vēl aizvien esi fiziski pievilcīga kādam citam. Vēl jo vairāk, tev nevajadzētu pārmest partnerim par to, ka viņš izrāda nevainīgu flirtu sievietei, kas neesi tu. Tas vienkārši ir cilvēka dabā. Galvenais ir tas, ka tu nedari neko tādu, kas spētu apdraudēt jūsu attiecības. Kontrolē sevi un pārliecinies, ka pretosies kārdinājumiem, kas varētu sāpināt mīļoto.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.