Šī ir sezona, kad aktuāli kļuvuši bagātīgie zelta toņi, purpursarkanie toņi, dažādi zilie toņi un pats galvenais, kas tiek uzsvērts – tonim ir jāpiestāv tavam džemperim. Šajā ziemā uzdrošinies izvēlēties uzkrītošus un piesātinātus nagu laku toņus, kas sasildīs tavas rokas.

1. Ķiršu sarkans

Foto: kolāža kokteilis.lv

Burgundijas toņi bija ļoti aktuāli šajā rudenī, taču sākoties tumšajiem ziemas mēnešiem, izvēlies spilgtu un košu ķiršu sarkanu toni nagu lakai. Šis ir viens no klasiskākajiem sarkanajiem toņiem, un tas ir dinamisks un ļoti aktuāls. Tas piestāvēs jebkuram ādas tonim un atsvaidzinās koptēlu. Tu izskatīsies sievišķīga un ļoti eleganta ar šādas krāsas nagiem.

2. Zelts

Foto: kolāža kokteilis.lv

Šo ziemu vari saukt arī par metāla sezonu manikīra pasaulē. Kā vienmēr, metāliskie toņi ir tie, kas lieliski piestāv teju visiem apģērbiem un ļauj izskatīties tev žilbinošai. Zelts ir brīnišķīgs tonis, ko klāt uz nagiem svētku dienās, jo īpaši, gaidot Ziemassvētkus.

3. Purpursarkanais

Foto: kolāža kokteilis.lv

Ideāls nogatavojušos plūmju tonis ziemas mēnešos vizuāli sasildīs tavas rokas. Šis tonis reizē ir neitrāls un ļoti daudzveidīgs, kas piešķir raksturu. To var izmantot atkal un atkal, pats labākais, ka tas nekad nekļūst garlaicīgs.

4. Karaliski zilais

Foto: kolāža kokteilis.lv

Karaliskie zilie toņi ir aktuāli visa gada garumā, jo īpaši aktuāli tie kļūst aukstajos ziemas mēnešos. Spilgti zili, piesātināti zili, jūras zili un daudzi citi zilie toņi ir klasiskas neitrālas krāsas ar jautru pieskaņu. Tas ir perfekts tonis, ko izvēlēties manikīram, lai arī tavs ikdienas manikīrs izskatītos stilīgs un drosmīgs.

5. Blāvi rozā

Foto: kolāža kokteilis.lv

Dažkārt arī neitrāli toņi ir lieliski, lai piešķirtu nevainojamu izskatu. Aukstie pasteļtoņi tavas rokas padarīs svaigākas un koptēlu dzīvīgāku. Tajā pašā laikā tas saglabās maigu un klasisku izskatu.