Kokteilis
Mīli

5 pārliecinoši iemesli: kāpēc vīriešiem patīk sievietes ar formīgu augumu0

Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Skaistums ir ļoti subjektīvs jēdziens. Kāds teiks, ka visskaistākā sieviete ir tā, kas iekļaujas standarta versijā 90 – 60 – 90, kāds sacīs, ka viņam ļoti patīk “puiciskas” sievietes, bet vēl kāds – ka sievišķīgs un formīgs augums. Taisnības labad jāteic, ka mūsdienās “iecienītākas” vīriešu vidū ir kļuvušas tās sievietes, kuras varētu raksturot kā “plus – size” modeles.

Tās sievietes, kas ļoti lielas pūles velta savam izskatam – apmeklē sporta zāli un ierobežo savā ēdienkartē nevēlamus produktus, iespējams, būs šokētas uzzinot, ka daudzu vīriešu simpātijas izpelnās sievietes ar liekajiem kilogramiem.

Un, tomēr, vīrieši atzīst, ka tā ir un, lūk, kāpēc:

1. Sieviete ar formīgu augumu ir sievišķīga

“Plus size” modele Ešlija Grēma (centrā) apmeklē apakšveļas modes skati.
Foto: SCANPIX/ LETA

Nav, protams, runa par milzīgu “alus vēderu” vai tamlīdzīgām pārmērībām, tomēr vīrieši atzīst, ka viņiem ir simpātiskas sievietes, kas nav kārnas. Vienīgais nosacījums, ka viņām jābūt skaistām, koptām un ar savu harismu. Sievietes, der atcerēties, ka jūsu spēja rūpēties par savu ārējo izskatu, kā arī sievišķīgums ir katras meitenes veiksme, neatkarīgi no ķermeņa svara.

2. “Ir, kur ieķerties”

Lai arī cik ļoti banāli tas neizklausītos, šis apgalvojums patiešām eksistē. Izrādās, ka vīriešiem daudz patīkamām ir ieķerties tādā sievietes dibenā, kas nav “ciets kā akmens”. Turklāt, kā viņi paši apgalvo, viņiem nepatīk tādas sievietes, kas nav spējīgas reizēm atbalstīt tādu traku avantūru kā apēst uz nakti ceptus kartupeļus kopā ar savu mīļoto vīrieti. Nu, tāpat vien!

3. Viņa spēs iznēsāt veselu bērniņu

Foto: Pexels

Daudzi vīrieši atzinušies, ka sieviete, kurai ir formīgs augums, viņos izraisa daudz lielāku uzticību kā “kārna” modeles tipa sieviete. Bez tam, zemapziņā vīrieši ir pārliecināti, ka sieviete, kas ir tieva, nebūs tik piemērota tam, lai iznēsātu viņa bērnus. Kuplas krūtis un plati gurni instinktīvā līmenī vīriešiem asociējas ar spēju iznēsāt un laist pasaulē veselu bērniņu. Un, atkal jau, jāatgādina, ka runa nav par milzīgām pārmērībām!

4. Viņi meklē sev “mammas”

Vīrieši, ja vien viņus tā var nosaukt, bieži ir ļoti pieķērušies savām mammām. Un, kad pienāk laiks nodibināt pašiem savu ģimeni, viņi zemapziņā cenšas atrast sev “otru mammu”, kura par viņu rūpēsies, gatavos viņam garšīgu ēdienu un lutinās. Bet formīgas sievietes šim raksturojumam atbilst daudz vairāk kā slaidās.

5. Viņa ir “vieglāk” pieejama

Foto: Pixabay

Šis ir ārkārtīgi izplatīts stereotips, kas neeksistē realitātē. Jo skaidrs, ka tieši to pašu varētu apgalvot par jebkuru slaidu sievieti. Taču realitātē bieži tā patiešām ir, ka vīrieši daudz biežāk dosies iepazīties ar sievieti, kurai ir daži liekie kilogrami nekā ar to, kura ir kā modele no žurnāla vāka.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 noderīgas aplikācijas koncertu un festivālu apmeklētājiem
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vasaras izskaņā Lucavsalā notiks viens no lielākajiem brīvdabas tehnoloģiju festivāliem Eiropā
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
14 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai reģionālās augstskolas saglabāsies? Saruna ar Ventspils Augstskolas rektoru Kārli Krēsliņu
5 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
9 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Mostas “slēpti ārzemju aģenti”
6 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Liepāja” un “Ventspils” soļo tālāk, “RFS” sāpīgs zaudējums un Eirokausu sezonas beigas
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kādi izskatīsimies vecumā: “FaceApp” tapusi Krievijā. Vai tā ir droša?
3 stundas