Kokteilis
Dzīvo

5 parasti priekšmeti tavās mājās, kas sola labklājību un laimi0

Publicitātes foto/pixabay.com

Gandrīz katrās mājās ir spēka priekšmeti, kuriem piemīt spēcīga enerģētika un kuri ir spējīgi piesaistīt vēlamo. Ar šādu lietu palīdzību tu varēsi sev piesaistīt veiksmi, laimi un labklājību.

Droši vien daudziem no mums ir gadījies būt situācijā, kad prieka vietā dzīve sagādā tikai ciešanas. Daudzi cilvēki nedara neko, lai šādu situāciju labotu, bet vienkārši peld pa straumi. Tomēr uzņēmīgākie darīs visu, lai savu stāvokli mainītu.

Daudzi cenšas paļauties tikai paši uz saviem spēkiem, bet dažkārt ir vajadzīga papildus palīdzība. Kā noskaidrojies, dažas lietas mūsu mājās ne tikai papildina interjeru, bet ir arī efektīgi talismani.

Priekšmeti, kas mājās ienes labklājību

Priekšmeti, kur pastiprina pozitīvās enerģijas plūsmu, ir spējīgi piesaistīt tavai mājai laimi. Ja tavās mājās šo priekšmetu nav, pacenties tos iegādāties pēc iespējas ātrāk.

1. Zvaniņš

Publicitātes foto/pixabay.com

Agrākos laikos zvaniņu varēja ieraudzīt gandrīz katrā mājā. Parasti tos izmantoja, lai aizdzītu ļaunos garus. Pastāv uzskats, ka ritmiska un skaļa zvanīšana palīdz aizsargāt māju un tās iemītniekus no negatīvās enerģijas iedarbības.
Ja zvaniņu novietosi virs ieejas durvīm, tas mājai piesaistīs laimi un labklājību, it īpaši, ja zvana skaņas tavā mājā atskanēs katru dienu. Nav būtiski no kāda metāla būs veidots tavs zvaniņš, pats galvenais, lai tu sekotu tā tīrībai un kārtībai. Šādā gadījumā tas kļūs par enerģētiski spēcīgāko priekšmetu tavā mitekli.

2. Ziepes

Publicitātes foto/pixabay.com

Izrādās ziepes ir ne tikai higiēnas līdzeklis, bet arī priekšmets, kuram piemīt spēcīga pozitīvā enerģija. Ar tā palīdzību tu un tava ģimene var atbrīvoties no slimībām, nelaimēm un bēdām. Lai ziepes tavai mājai piesaistītu veiksmi, būtiski, lai tās būtu veidotas no dabiskām izejvielām. Tādēļ šī iemesla dēļ nav vērts izmantot lielveikalos pirktās ziepes, bet vislabāk tās pagatavot pašiem.

3. Spogulis

Publicitātes foto/pixabay.com

Jau mūsu senčiem bija zināms par spoguļa spēku un enerģētiskajām īpašībām. Tiek uzskatīts, ka pareizi izvēlēts spogulis mājai var piesaistīt laimi un labklājību.
Pirmkārt, spogulim nedrīkst būt asi stūri, jo tajos sakrājas negatīvā enerģija. Vēlams, lai spoguļa forma būtu apaļa vai ovāla. Pievērsiet uzmanību ietvaram – tam jābūt izgatavotam no dabiskiem materiāliem. Vēlams, lai spogulis atcerētos tikai tavu mājinieku attēlus. Tā kā spogulis spēj uzsūkt sevī tajā redzamo priekšmetu un cilvēku enerģiju, tas var atcerēties arī negatīvu informāciju un tas var negatīvi atsaukties uz tavu veselību un laimi.

4. Adāmadatas vai tamboradatas

Publicitātes foto/pixabay.com

Ja agrāk šos priekšmetus varēja atrast katras rokdarbnieces mājās, tad tagad tas ir liels retums. Tomēr pat jau tu nemāki ne adīt, ne tamborēt, tas nenozīmē, ka tev šie priekšmeti būs bezjēdzīga lieta.
Lai pareizi tos uzlādētu ar pozitīvo enerģiju, jāizmanto vienkāršs rituāls. Tev vajadzēs pītu grozu, ko novietot tava mājokļa vissaulainākajā vietā. Tā apakšā ieliec dažas adāmadatas/tamboradatas un kamolus. Trīs dienu laikā tuvoties grozam nav ieteicams. Kad laiks būs pagājis, aiznes grozu uz vistālāko istabu un noslēp to. No šī brīža tas tev un taviem tuviniekiem nesīs laimi.

5. Saspraužamadata

Publicitātes foto/pixabay.com

Neņemot vērā to, ka šis priekšmets mājai spēj piesaistīt laimi un labklājību, tas pasargā mājiniekus no noskauduma, lāsta un skauģiem. Lai izveidotu šo talismanu tev būs nepieciešama visparastākā saspraužamadata bez papildus elementiem. Šī priekšmeta priekšrocība ir tāda, ka tu to vari paslēpt no svešu acīm. Mājās tu vari piestiprināt saspraužamadatu pie paklāja, aizkariem vai pat dažām mēbelēm. Neaizmirsti, ka tās enerģētika pastiprinās tikai tad, ja tā ir aizdarīta. Ja vēlies no saspraužamadatas izveidot savu amuletu, piestiprini to pie sava apģērba svešu acīm neredzamā vietā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: pašmāju slavenības un viņu bērni iepazīstas ar dzīvesstila zīmolu jaunumiem
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lūk, kāda fotogrāfija uzvarēja “Huawei inFocus Awards” konkursā, kurā piedalījās arī fotogrāfijas no Latvijas
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: emocionālākais brīdis pirmajā “X Faktorā” – Karlīna skatuvi pamet ar asarām
6 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
VIDEO. Kariņš uzticas ministra Pūces spējām novest pašvaldību reformu līdz galam
33 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Ekskursijas laikā Kaļiņingradā gājis bojā tūrists no Latvijas
17 minūtes
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Igaunijas pilsētā Narvā notikusi apšaude; ir ievainotais
3 stundas
LE
LETA
Sports
Znarokam veselības likstas, “Spartak” dažas turpmākās spēles vadīs Vītoliņš
2 stundas