Kokteilis
Iekārto

5 padomi, kā “iztīrīt” savu māju no negatīvās enerģijas0

Foto: Unsplash

Viens no pašiem efektīvākajiem veidiem, lai izmainītu savu dzīvi labākā virzienā, ir atbrīvoties no negatīvās enerģijas. Tu droši vien padomāsi, ka tas nav nopietni, bet patiešām tā vieta, kur tu pavadi visvairāk laika (un parasti tā ir tava māja), var spēcīgi ietekmēt noskaņojumu. Daudzi nenovērtē negatīvās enerģijas spēku un pēc tam jūtas iestrēguši un apmaldījušies savā dzīvē. Iespējams, vajag sākt ar to, ka tu attīri savas mājas enerģiju. Kolīdz to izdarīsi, pamanīsi, ka jūties daudz pārliecinātāka, parādīsies motivācija.

Šis padomu saraksts palīdzēt spert pirmos soļus, lai attīrītu mājas enerģētiku un dzīvē ieviestu pamanāmas pārmaiņas.

1. Rūpīgi uzkop māju

Pirmais solis, kuru tev vajag veikt, lai atbrīvotos no negatīvas enerģijas – jāievieš kārtība. Nomaini gultasveļu, iztīri putekļaino paklāju, sakārto lietas pa savām vietām. Daudzi cilvēki apgalvo, ka viņi tūlīt izjūt atvieglojumu no tīrības sajūtas.

2. Pārvieto mēbeles

Pēc tīrīšanas pārliecinies, ka mēbeļu izvietojums tev šķiet pilnībā ērts. Ja tas tā nav, tas nenozīmē, ka tev nekavējoties viss jāizmet. Kā alternatīvu vari pārvietot dažus priekšmetus, lai iegūtu vairāk brīvas vietas. Piemēram, liela daļa negatīvās enerģijas rodas no tā, ka tu klausies un vēro visus tos šausmīgos notikumus, kas parādās ziņās. Galveno interjera akcentu liec nevis uz televizoru, bet, piemēram, uz skaistu gleznu. Tas tev palīdzēs nepievērsties televizoram ikreiz, kad ienāksi istabā.

3. Kvēpini vīraku, lai sajustu atjaunotās dienas garšu

Smaržu nomaiņai ir milzīga nozīme negatīvās enerģijas samazināšanā. Vīraks ir lielisks veids, kā pilnīgi mainīt dzīves telpas dinamiku. Vīraks būs noderīgs arī meditācijā. Attīrot gaisu, kuru ieelpo, ienesīsi mieru visā telpā. Tas nešaubīgi ietekmēs arī tavas domas un skatījumu uz daudzām lietām.

4. Atbrīvojies no kaitīgiem ieradumiem

Lai attīrītu negatīvo enerģiju, rūpīgi apsver, ko tu dari mājā. Atceries, lai atrasties mājās būtu mierīgi un viegli, nepieciešams sākt ar “tīrīšanu” sevī.

5. Ievies interjerā vairāk dzīvo augu

Telpaugi ienesīs pozitīvu enerģiju un harmoniju mājā, tāpēc droši tos izvieto visās istabās. Bet esi uzmanīgs, jo daži augi var būt, tieši pretēji, apveltīti ar negatīvo enerģiju, tātad tikai pasliktinās situāciju.

Atbrīvoties no negatīvās enerģijas ir iespējams! Tas bieži šķiet grūts uzdevums, kas prasa daudz laika un spēka, tomēr, ja pamēģināsi, būsi pārsteigta/s par rezultātu. Negatīvā enerģija var tevi nomākt un likt justies tā, it kā tu neko nevari izdarīt, lai to mainītu. Bet tu vari pati/s pārvaldīt enerģijas plūsmas, lai kontrolētu savu dzīvi un tās potenciālu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv