Kokteilis
Dzīvo

5 padomi, kā iekārtot guļamistabu viesiem tikpat izsmalcinātu kā viesnīcas numuriņu0

Foto: Fotolia

Ja esi radoša un viesmīlīga mājas saimniece, turklāt tev patiesu prieku sagādā viesu uzņemšana, tevi noteikti interesē, kā sagatavot guļamistabu viesu uzņemšanai. Esam pieraduši redzēt skaisti saklātas gultas un citas ekstras viesnīcu numuriņos. Taču labā ziņa ir tā, ka to visu iespējams realizēt arī mājās, lai sarūpētu viesiem patiesi mājīgu un ērtu guļamistabu. Esam apkopojuši 5 salīdzinoši vienkāršus padomus, kas palīdzēs tev šo telpu iekārtot līdzīgi kā atzītākajās pieczvaigžņu viesnīcās.

1. Rūpīgi izvēlētas krāsas

Foto: Fotolia

Visām pasaules labākajām viesnīcām ir kopīga kāda lieta – estētisku, klasisku un maigu krāsu izmantošana istabu interjerā. Vēl jo vairāk, istabu interjeru vieno Parīzes elegance un Marokāņu pasteļbrūnie toņi. Un tas viss apvienots minimālistiskā stilā ar pārdomātiem dekoriem. Saskaņota gultas veļa, aksesuāri un mēbeles telpai piešķirs patiesi mājīgu atmosfēru, kur viesi izbaudīs augstākā līmeņa komfortu.

2. Parūpējies par ērtu guļvietu

Foto: pixabay

Atšķirība starp labu gultu un lielisku gultu ir jūtama. Neskatoties uz to, ka guļamistabā visām mēbelēm ir būtiska loma, jāsaprot, ka vissvarīgākā tomēr ir gulta. Izvēlies gultu ar stilīga dizaina rāmi un augstas kvalitātes matraci. Šāda gulta ļaus izbaudīt viskvalitatīvāko miegu, turklāt tā telpai piešķirs eleganci un viesi varēs baudīt luksusa kvalitātes miegu. Turklāt brīžos, kad gulta ir saklāta, dekorē to ar saskaņotiem spilveniem un gultas pārvalku. Tas viennozīmīgi radīs šikas istabas tēlu.

3. Piešķir telpai aromātu

Foto: pixabay

Tieši smarža ir tā, kas viesi no vienkāršas guļamistabas sajūtu līmenī var aizvest uz pieczvaigžņu viesnīcu. Par laimi, lai telpai piešķirtu patīkamu aromātu, nav jārēķinās ar lieliem izdevumiem. Izmēģini aromātiskās sveces vai aromterapijas eļļas. Šie aromāti radīs patīkamu atmosfēru un relaksēs cilvēka ķermeni un prātu. Pārliecinies, ka izvēlētie aromāti saskan ar istabas dizainu un rada relaksējošu noskaņu.

4. Svaigi ziedi

Foto: pixabay

Nekad neatsakies no svaigiem ziediem jebkurā telpā savā mājoklī, tajā skaitā guļamistabās. Ziedi ir lielisks elements, kas telpu padara skaistāku un mājīgāku. Turklāt tie piešķir istabai patīkamu un svaigu aromātu. Pirms uzņem viesus, dodies uz tuvāko ziedu veikalu un sakombinē skaistu, aromātisku ziedu pušķi.

5. Parūpējies par vienreiz lietojamajiem vannasistabas piederumiem

Foto: Fotolia

Vienreizējie vannasistabas piederumi visiem radīs sajūtu, ka viņi apmetušies glaunākajā viesnīcā. Neatkarīgi no tā, vai viesu guļamistaba ir aprīkota ar personīgu vannasistabu vai nē, vienreizējie piederumi – zobu birstes, zobu pasta, dušas želeja un šampūns apliecinās to, ka tu esi ļoti viesmīlīga un vēlies, lai viesi pie tevis justos gluži kā mājās. Turklāt, vienmēr pastāv iespēja, ka draugi vai ģimenes locekļi pie tevis pārnakšņo neplānoti, arī šādā situācijā vannasistabas piederumi var ļoti noderēt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv