Kokteilis

5 noderīgi padomi: kā kopt ādu aukstajā laikā0

Publicitātes foto

Ādas struktūras stiprināšana un aizsardzība pret laikapstākļu negatīvo ietekmi ir īpaši svarīga gada aukstajā laikā. Amway skaistuma eksperts Andžejs Savickis iesaka vienkāršus padomus, kā katrs pats var parūpēties par savu sejas ādu ziemā.

1.solis: attīrīšana
Svarīgi atcerēties, ka rūpīgi attīrīta sejas āda ir labāk uzņēmīga pret līdzekļiem, kas tiks lietoti pēc tam. Ādas attīrīšanai ieteicams lietot šim mērķim paredzētos speciālos mazgāšanas līdzekļus vai tonikus. Tomēr, kā stāsta skaistuma eksperts, ādas dziļāko slāņu attīrīšanu visefektīvāk ir veikt ar speciālu attīrīšanas ierīci: “Lai zemādas tauku slāņa attīrīšanu veiktu pilnībā, nav obligāti nepieciešams apmeklēt salonu. Piemēram, Amway Artistry Dermasonic ir mājas apstākļiem paredzēta ādas kopšanas ierīce, kas ar ultraskaņas vibrācijām likvidē melnās pinnes, netīrumus un grima paliekas, ko citādi pašam nav iespējams pilnībā izdarīt.”

2.solis:vpaplašinātu ādas poru samazināšana
Kad āda ir attīrīta, nepieciešams atjaunot tās virskārtu. Šim nolūkam ieteicams izmantot atjaunojošu un poras samazinošu sejas krēmu. Nostiprinot un samazinot poru sieniņas, tās kļūst mazāk redzamas un ādas tonis kļūst vienmērīgāks. Ādas atjaunošanai lieti noder arī dažādas maskas, kas izgatavotas uz kaolīna un citu komponentu bāzes. Ja priekšroka tiek dota dabas materiāliem, ieteicams izmantot zaļo tēju vai alvejas sulu.

3.solis: asinsvadu stiprināšana
Krasās temperatūras atšķirības, ar kurām ādai nākas saskarties gan iekštelpās, gan ārā, var veicināt asinsvadu izplūdumu veidošanos. Asinsvadu nostiprināšanai ieteicams lietot koncentrētus kosmētikas līdzekļus, kuru sastāvā ir bagātīgs C vitamīna daudzums. Turklāt šādu kosmētikas līdzekļu lietošana arī padarīs gaišākus pigmentācijas plankumus un samazinās grumbiņas.

4.solis: barojošāku kosmētikas produktu izvēle
Maldīgi uzskatīt, ka mitrinošs krēms ziemas laikā būtu jānoliek skapītī līdz pavasarim un tas jāaizstāj ar barojošu krēmu. Skaistuma eksperts Savickis stāsta, ka barojoša krēma galvenā funkcija ir radīt ādas aizsargslāni, kas ir īpaši svarīgi, dodoties ziemas pastaigās vai citās sportiskās aktivitātēs. Savukārt, ja diena tiek pavadīta telpās, labāk izmantot mitrinošo krēmu, kas ādu apgādās ar visu nepieciešamo sausajā gaisā.

5.solis: visam pamatā – grima bāze
Ikdienā grima bāze paildzina dekoratīvās kosmētikas noturību un nodrošina vienmērīgāku tonālā krēma uzklāšanu. Savukārt ziemā, tāpat kā barojošais krēms, tā veic arī ādas aizsargāšanas funkciju pret auksto vēju, temperatūras izmaiņām un vides piesārņojumu.

LA.lv