Kokteilis
Mīli

5 nenoliedzamas pazīmes, ka tava mīļotā sieviete tevi krāpj0

Foto: Shutterstock

Neskatoties uz to, ka vīrieši attiecībās ir neuzticīgāki nekā sievietes. Turklāt lielākā daļa vīriešu arī spēj apgalvot, ka viņi ir vismaz sapņojuši par kaislīgu seksu ar citu sievieti. Jāatzīst, ka tas nebūt nenozīmē, ka sievietes vienmēr ir uzticīgas, arī viņas mēdz spert sānsoli attiecībās. Krāpšana ir viens no sāpīgākajiem brīžiem divu cilvēku attiecībās. Diemžēl dažādu un ļoti atšķirīgu iemeslu dēļ šad un tad tas notiek, kaut arī ļoti var sāpināt partneri vai pat izjaukt attiecības.

Mūsdienās, kad dzīvojam tehnoloģiju laikmetā, ir daudz vieglāk uzsākt mīlas dēku ar kādu. Arī to, vai mīļotā sieviete tevi krāpj, patiesībā uzzināt ir daudz vieglāk nekā tu domā. Visticamāk, tu cieni savas mīļotās sievietes privāto telpu un uzticies viņai, taču neaizmirsti ieklausīties savā intuīcijā.

Lūk, 5 nenoliedzamas pazīmes, kas skaidri norāda, ka mīļotā sieviete kļuvusi neuzticīga.

1. Viņa vēlas eksperimentēt guļamistabā. Ja līdz šim viņa bija ļoti nosvērta, varbūt kautrīga, tad pēkšņi viņa ir gatava darīt to, ko nekad agrāk nav darījusi. Turklāt tu saproti, ka viņa to dara lieliski. Viņa vēlas izmēģināt jaunas pozas, un viņas apakšveļas plauktā parādījušies jauni un erotiski apakšveļas komplekti.

2. Viņa ievēro distanci attiecībās ar tevi kā fiziski, tā emocionāli. Viņa kļuvusi tev nepieejama vai pat izvairās no  tevis.

3. Viņa kļūst noslēpumaina. Ja līdz šim viņa tev stāstīja visu, tad tagad viņa to vairs nedara. Viņa neatklāj to, kur atrodas, ko dara un ar ko satiekas. Viņa nevēlas tev pateikt par daudz, lai neradītu tevī aizdomas.

4. Viņa kļuvusi vienaldzīga. Ja agrāk viņa pauda savas emocijas, izrādīja dusmas vai greizsirdību jūsu attiecībās, tad šobrīd viņa kļuvusi ļoti neitrāla. Viņa vairs neizjūt aizkaitinājumu par tad, ja tu neesi kaut ko izdarījis. Konfliktu laikā viņa neizjūt dusmas vai apbēdinājumu. Turklāt viņa vairs neizjūt un neizrāda greizsirdību brīžos, kad tu dodies atpūsties kopā ar draugiem.

5. Viņa rada priekšstatu, ka šīs attiecības ir pašsaprotamas. Tā ir skaidra zīme, ka viņa jūsu attiecības emocionāli jau sen ir pametusi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “Very Cool People” kopā ar Kristīni Prauliņu izdod jaunu singlu
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Lūznavas muižā jau šonedēļ notiks mākslas un garšu festivāls “Mākslas pikniks”
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Krāšņais festivāls “Jubilāru salidojums”: jau šīs nedēļas nogalē Limbažos
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Ministri eksperimentēs? Valdība dosies mēnesi ilgā atvaļinājumā
2 stundas
RN
Rita Našeniece
Latvijā
Rita Našeniece: Vēl tikai nemirstīgais Ameriks rēgojas gaiteņos kā zīme, ka interese nav zudusi…
57 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
LU gatava tiesāties, ja valdība neapstiprinās Muižnieku rektora amatā
20 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Rīgas “Dinamo” puiši Liepājā sāk gatavoties 12.KHL sezonai
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Šovakar Latvijā būs vērojams daļējs Mēness aptumsums
2 stundas