Kad laiks mūs sāk lutināt ar siltu un saulainu laiku, gribas uzvilkt vieglu un maksimāli brīvu apģērbu, kas neierobežo kustības. Lielisks variants karstā vasarā ir kleitas. Turklāt tas ir pievilcīgi un sievišķīgi. Ja jūs esat kleitas meklējumos, iepazīstieties ar šīs vasaras modernākajām kleitām.

1. Šifona kleitas

2018.gadā stilisti piedāvā pievērst uzmanību šifona kleitām. Šādas kleitas kļūs par lielisku apģērbu pastaigām, randiņiem, svētkiem un dažādiem pasākumiem.

Foto: @pinterest
Foto: @pinterest

2. Kleitas ar ziedu apdruku

Ja jūs esat romantiskas un sievišķīgas kleitas meklējumos, tad vispareizākais variants būs kleitas ar ziedu apdruku. Šādu tērpu stilisti iesaka nēsāt kopā ar sandalēm vai stilīgām kedām.

Foto:@pinterest
Foto:@pinterest

3. Kleitas – krekli

Lieliska alternatīva, ja jūs meklējat brīvu, universālu kleitu, kuru var uzvilkt gan dodoties pastaigā, gan uz darbu birojā. Pamēģiniet šādu kleitu valkāt kombinācijā ar sandalēm, laiviņām vai baleta stila kurpītēm.

Foto:@pinterest
Foto:@pinterest

4. Flisētas kleitas

Kleita ar akurātām ielocēm izskatīsies satriecoši gan ar zemu papēžu apaviem, gan augstiem papēžiem – izvēlieties pēc savas gaumes!

Foto:@pinterest
Foto:@pinterest

5. Kleitas ar grezniem volāniem

Kleitas ar volāniem izskatās ļoti dekoratīvi, un tās atkal ir modē šajā vasarā! Kleitas ar rišām un dažāda izmēra volāniem lieliski papildina un dod apjomu tajās vietās, kur tā pietrūkst: piemēram, dekoltē zonā vai gurnos.

Foto: @pinterest
Foto: @pinterest

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem