Kokteilis
Stilo

5 matu sakārtojumi, kas būs moderni šoruden0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Daudzas sievietes, tuvojoties rudenim, domā, vai nevajadzētu mainīt frizūru. Bet dažkārt mēs neesam gatavas pārlielu lielām pārmaiņām…

Uzziniet, kādas frizūru tendences būs aktuālas šī gada rudenī, turklāt tās neprasa grandiozas pārmaiņas!

1. Īsais “BOB” griezums

aaa

Garu matu “BOB” griezums modē ir bijis jau ilgu laiku. Pastāv tas, kas mainās, un šajā rudenī ierasto garo matu “BOB” nomaina īsais griezums. Daudzas slavenības savu matu garumu saīsinājušas līdz zoda līnijai un ticiet vai nē, bet pēc šīm pārmaiņām viņas izskatās satriecoši! Šis matu griezums ir unikāls ar ģeometriskajām līnijām, tāpēc ja tu esi drosmīga un nebaidies, pamēģini un saīsini savu matu garumu. Šāds griezums sejas vaibstus padara atklātākus.

2. Augstā cope

sss

Augstu pakausī veidota cope izskatās moderni un klasiski. Galvenais, lai mati būtu kārtīgi pieglausti pie galvas un cope ir stingri nostiprināta. Šāds matu sakārtojums lieliski izskatīsies gan pie elegantiem un svinīgiem tērpiem, gan arī pie ikdienišķa apģērba.

3. Līgavas bize vai zirgaste

ddd

Nav nekā skaistāka par nevainojamu, elegantu zemu veidotu zirgasti vai bizi. Viena no šī rudens aktuālākajām tendencēm ir tieši šāds matu sakārtojums. Labākais veids, kā šādus matus ieveidot, ir veidot frizūru brīdī, kad mati vēl ir mitri pēc mazgāšanas – tie ir gludi un pakļāvīgi.

4. Lokas

hhh

Saistītie raksti

Pirms krīti panikā un apgalvo, ka lokas bija aktuālas pirms 30 gadiem, palūkojies apkārt – mūsdienīgas matu cirtas vairāk atgādina vieglus viļņus, kam piešķirts apjoms un tas koptēlu padara mazliet “haotisku”. Jāsaka arī, ka mūsdienīgu cirtu veidošana nebojā matus tik ļoti, kā tas notika agrāk. Lokas tev jebkurai sievietei ļauj izskatīties jautrai, romantiskai un elegantai reizē.

5. Atpakaļ sešdesmitajos

lll

Iedvesmojoties no klasiskās sešdesmito gadu modes, mūsdienās populāras kļuvušas frizūras, kurās matiem tiek piešķirts apjoms – tie tiek veidoti taisni un galos mazliet ieviļņoti. Šis ir ideāls un romantisks matu sakārtojums, kas piestāv šim rudenim. Ja visu vasaru par savu matu sakārtojumu esi saukusi nevīžīgas matu cirtas, tad rudens būs īstais brīdis, lai matiem piešķirtu skaistu formu un apjomu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv