Izskatīties dabiski, bet tai pašā laikā satriecoši ir katras mūsdienīgas sievietes vēlme. Tomēr panākt šādu efektu ir vesela māksla, kaut arī tas nav tik sarežģīti, kā varētu šķist pirmajā brīdī. Dalāmies ar pieciem vienkāršiem noteikumiem.

Grima māksliniece, stiliste Jevgēnija Šube dalās ar profesionālo noslēpumu, kā savu izskatu, izmantojot "nude" grimu, padarīt nevainojamu.
Grima māksliniece, stiliste Jevgēnija Šube dalās ar profesionālo noslēpumu, kā savu izskatu, izmantojot "nude" grimu, padarīt nevainojamu. " width="300" height="187" /> Grima māksliniece, stiliste Jevgēnija Šube dalās ar profesionālo noslēpumu, kā savu izskatu, izmantojot "nude" grimu, padarīt nevainojamu. Foto - no privātā arhīva Grima māksliniece, stiliste Jevgēnija Šube dalās ar profesionālo noslēpumu, kā savu izskatu, izmantojot "nude" grimu, padarīt nevainojamu.

Grima māksliniece, stiliste Jevgēnija Šube dalās ar profesionālo noslēpumu, kā savu izskatu, izmantojot “nude” grimu, padarīt nevainojamu.

1. Brūna skropstu tuša paliek nemanāma, pat ja to uzklāsi divās kārtās. Bet viegli mirdzošas miesaskrāsas ēnas palīdzēs “atvērt” acis.

2. Miesas krāsas zīmulītis ar gaismu atstarojošām daļiņām, ko uzkrāj acu iekšējos stūrīšos un zem apakšējo skropstu kontūras piešķirs skatienam spožumu.

3. Uzklāj nedaudz izgaismojoša tonālā krēma zem uzacīm, uz vaigu kauliem un zem acīm – seja izskatīsies izteiksmīgāka.

4. Pūdera vietā lieto viegli tonējošu pūderkrēmu. Ja vēlies izmantot vaigu sārtumu, izvēlies krēmveida un uzklāj ar pirkstiem.

5. Lūpu spīdumu vai krāsu pieskaņo lūpu dabīgajam tonim.

Grima māksliniece Jevgēnija Šube: “Visi minētie triki ir pareizi, bet lai grimu padarītu patiešām nevainojamu, nevajadzētu aizmirst arī par uzacīm – to formu var nedaudz piekoriģēt ar uzacu ēnām, un ieveidot tās, izķemmējot ar uzacu gēlu. Izgaismojošo tonālo krēmu var uzlikt arī virs augšējās lūpas, tieši pa vidu, tādā veidā piešķirot tām jutekliskumu”.