Kokteilis
Mīli

5 lietas viņas uzvedībā, kas pierāda: tava mīļotā sieviete tevi krāpj0

Foto: Pexels

Sabiedrībā bieži runā un akcentē vīriešu neuzticību, bet aizmirst pieminēt, ka tieši tāpat mēdz rīkoties arī sievietes. Arī viņas krāpj. Vēl jo vairāk, Amerikas ģimeņu un attiecību asociācijas terapeiti veiktajā aptaujā secinājuši, ka vidēji neuzticīgi attiecībās ir 25% vīrieši un 15% sieviešu. Jāatzīst, ka šī skaitliskā atšķirība nemaz nav tik liela.

Taču, kā atpazīt neuzticīgu sievieti?

1. Viņa ir sākusi telefonā lietot “klusuma režīmu”

Vai arī viņa ir sākusi slēpt telefonu, izslēgt to, retāk lietot vai nelietot, kad tu viņu redzi vai arī pastāvīgi lietot telefonu “klusuma režīmā”, lai gan agrāk viņa tā nedarīja. Ko gan viņa varētu slēpt no tevis?

2. Viņa aizvien biežāk tiekas ar “draudzenēm”

Tikšanās ar draugiem ir ļoti būtiska attiecību sastāvdaļa jebkura cilvēka dzīvē. Taču, ja šīs tikšanās kļūst vēlas, ļoti biežas vai… gadās, ka draudzeni, ar kuru tiekas tava mīļotā sieviete, tu redzi sporta zālē vienu pašu… Ir vērts aizdomāties, ar ko tieši viņa satiekas?

3. Viņa vairs nedalās ar tevi iedvesmojošos brīžos

Protams, ka ģimenes dzīve nav nekāda oāze, kur abiem partneriem visu laiku viss ir lieliski. Attiecībās ir rutīna, bailes, uztraukums, un tas ir normāli. Taču, ja viņa ir pārstājusi dalīties ar tevi priekos un emocijās, tas ir nopietns signāls tam, ka viņai ir kāds cits, ar ko viņa to dara.

4. Viņa ir kļuvusi vienaldzīga pret tevi un pat pret strīdiem

Lai ko tu arī darītu, viņai ir vienalga. Tā vien šķiet, ka viņa tevi neuztver kā dzīves partneri. Aizkavējies darbā? Labi, viņa tāpat lieliski pavadīja laiku. Brīvdienās dosies makšķerēt? Ļoti labi, viņa tāpat lieliski pavadīs laiku. Aizmirsi viņas mammu apsveikt dzimšanas dienā? Ai, nekas traks. Jebkurā gadījumā vienaldzība nekad neliecina ne par ko labu.

5. Viņai ir parādījušās daudz “savas” aizraušanās

Pēkšņi viņai ir daudz jaunas aizraušanās. Un tā vien šķiet, ka viņa būtu gatava darīt vēl un vēl. Viņa pārāk nedalās ar tevi savos iespaidos par to, ko dara. Tavi mēģinājumi uzzināt kaut ko par viņas vaļaspriekiem vairāk, bieži noved pie strīdiem. Viņa neko nevēlas tev atklāt. Un kāpēc gan? Varbūt tāpēc, ka aizraušanās patiesībā ir cits cilvēks?

LA.lv