Kokteilis
Mīli

5 lietas, par kurām tu noteikti nedrīksti aizmirst savā kāzu dienā0

Foto: pixabay

Plānojot kāzas paiet neskaitāmi mēneši, turklāt pēdējie no tiem kļūst arvien emocionālāki un saspringtāki. Vēl jo vairāk, cisas šīs rūpes plānojot dienu, kas visticamāk paies neiedomājamā ātrumā. Neskatoties uz to, šai dienai ir jābūt neaizmirstamai, skaistām emocijām piepildītai un jautrai. Tai jābūt patiesi aizraujošai, piepildītai ar neskaitāmām aktivitātēm līdz pat rīta gaismai, smiekliem, smaidiem, sarunām un patiesām laimes asarām.

Kāzas ir tā diena, kad divi mīloši partneri svin dzīvi, svin mīlestību un laimi. Paiet gadi, sapņojot par savām ideālajām kāzām, paiet mēneši tās realizējot. Taču brīdī, kad šī diena ir pienākusi, jāatzīst, ka tieši jaunais pāris ir tie, kas šos svētkus izbauda vismazāk. Un tam tā nevajadzētu būt.

Taču, lai izvairītos no liekiem stresiem un histērijām, lai spētu dienu izdzīvot un baudīt to kopā ar visiem, vēl jo vairāk, svinēt šo dienu kopā ar mīļoto cilvēku, ar kuru esat nolēmuši būt kopā visu atlikušo dzīvi, nedrīkst aizmirst par pāris lietām, kuras noteikti jāizdara kāzu dienā.

1. Sasveicinies ar visiem ielūgtajiem viesiem

Publicitātes foto/pixabay.com

Esiet personīgi. Tie ir cilvēki, kurus paši aicinājāt uz kāzām, lai kopā svinētu šo burvīgi romantisko notikumu. Velti kaut pāris minūtes kāzās, lai sasveicinātos ar viņiem, un radītu priekšstatu, ka šie cilvēki jūsu dzīvē patiesi ir īpaši.

2. Atrodi laiku, lai patiešām paēstu

Foto – Shutterstock

Visticamāk, plānojot kāzas, lielu uzmanību pievērsāt tieši svētku galdam, lai parūpētos par viesu lustīgu uzņemšanu. Turklāt, šķiet netaisnīgi, ka tik ilgu laiku esat plānojuši uzkodas un ēdienus, ko servēt uz svētku galda, taču rezultātā, daudzo notikumu dēļ, jums pašiem nav laika, lai šo ēdienu nobaudītu. Īpaši jau līgavai, kura visticamāk vairākus mēnešus ir ievērojusi īpašu diētu, lai kāzu dienā izskatītos slaidāka. Kāzas ir svētki, tāpēc šajā dienā jūs nedrīkstat sev neko liegt un ierobežot. Apbalvojiet sevi, pavadiet laiku kopā ar vedējiem, draugiem un ģimeni. Vēl jo vairāk, izbaudiet arī pašu sarūpēto svētku cienastu.

3. Pasaki paldies vedējiem, kāzu plānotājiem un stilistiem

Foto – Fotolia

Un jūs varat būt droši, ka šīs kāzas iespējams nemaz nenotiktu, ja nebūtu visu šo palīgu, kas darīja it visu, lai jūs piedzīvotu visskaistāko dienu savā dzīvē. Tāpēc atrodiet mirkli, lai pateiktos tiem, kas kopā ar jums šo dienu padarīja par neaizmirstamiem svētkiem. Pasakies floristiem, stilistiem, fotogrāfiem, ēdinātājiem un kāzu organizētājiem.

4. Atrodi emocionāli intīmu mirkli kopā ar laulāto

Foto: Shutterstock

Lielajā kāzu steigā un satraukumā, pastāv risks, ka aizmirsīsiet šīs dienas patieso nozīmi – tie ir jūsu svētki un jūs svinat mīlestību. Tieši tāpēc atrodiet mirkli, lai svinību laikā uz mirkli aizbēgtu no stresa, steigas un lielā jucekļa. Atrodiet mirkli, kurā pabūt kopā vienam ar otru un atzīstiet, cik ļoti jūs viens otru mīlat.

5. Dejojiet tā, itkā jūs neviens neredzētu

Foto – Fotolia

Šī ir jūsu kāzu diena. Turklāt jums pat nav jābūt labākajiem dejotājiem pasaulē, lai uz mirkli atļautos dejot no sirds. Kad kāzu oficiālā daļa ir beigusies, un svinības rit pilnā sparā, ļaujaties mūzikai un tās ritmiem. Ļaujiet mūzikai pārņemt jūsu dvēseli. Izbaudiet vakaru ar mīļoto, tuvākajiem draugiem un ģimeni. Atceries, ka šī ir jūsu īpašā diena, kuru piedzīvojat tikai vienu reizi mūžā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv