Kokteilis
Mīli

5 lietas, kuras vīrieši gaida no sievietes tuvības laikā0

Foto: Pexels

Jā, arī vīrieši reizēm kautrējas runāt par seksu. Dažkārt pat vairāk kā sievietes. Un ja vien tev ar savu mīļoto vīrieti nav izveidojušās tādas attiecības, kurās jūs viens otram varat pateikt pilnīgi visu, šīs 5 lietas, kad runa ir par tuvību, tev derētu atcerēties!

1. Viņš vēlas tevi apmierināt

Seksologi apgalvo, ka vairumam vīriešu partneres labsajūta ir svarīgāka par savējo. Vēlies viņam radīt prieku? Gluži vienkārši pasaki viņam, ka tev ir ļoti labi. Vai arī pasaki viņam priekšā, ko tu vēlies, lai tev būtu labi (vai labāk). Piemēram, tevi kaitina, kad viņš kaut ko dara – pasaki viņam to! Nevajadzētu “sakost zobus” un pēc tam būt neapmierinātai, ka viss nav sanācis tā, kā tev gribējās.

2. Viņš vēlas, lai tu viņam pieskartos

Visur. Patiesībā vīriešiem ir ļoti nepieciešams tieši fiziskais kontakts. Un ja jūs vienkārši gaidat, rokas izpletusi, kad viņš ko darīs un padarīs tevi laimīgu, viņš var būt mazliet aizvainots. Turklāt, pieskarties tev (visur) viņam arī ir ļoti liela vēlme, tāpēc uz tava ķermeņa ir “aizliegtās” zonas, kur pieskaroties, tev ir negatīvas emocijas, neaizmirsti viņu par to pabrīdināt! Un vislabāk iepriekš, nevis mīlēšanās laikā.

Foto: Pexels

3. Viņš neiebildīs, ja tu vinam maigi “iekodīsi”

Mūsos visos mīt dzīvnieciskie instinkti, tāpēc daudziem abpusēja “iekošana” ir erotiskā spēle. Galvenais, kas tev jāatceras: neaizraujies! Tu taču neesi asinskārs plēsoņa! Dari to maigi, neatstājot uz viņa miesas savu zobu pēdas. Ja tu baidies izrādīt iniciatīvu, ļauj viņam to izdarīt pirmajam: vienkārši ieliec savu delnu viņam starp zobiem, kad jūs mīlejaties. Visdrīzāk, viņš instinktīvi to sapratīs. Ja ne – dodies tālāk: izmēģini to uz viņa ķermeņa!

4. Sekss viņam, bieži vien, ir vairāk kā tikai sekss

Vairumam pieaugušu, nobriedušu vīriešu sekss nav tikai fizioloģisks tuvības akts (mēs, protams, šeit neapskatam variantus “vienas nakts sakars” pēc vīna pudeles). Tavam partnerim ir vēlme izjust emocionālu tuvību ar tevi seksa laikā. Ja tev liekas, ka notikumi attīstās pārāk strauji un tu neesi gatava “jaunam līmenim”, pasaki viņam par to: ja vien viņa vēlme, attiecībā uz tevi, ir noietna, tad viņš dos tik daudz laika, cik tev nepieciešams.

Foto: Pixabay

5. Viņš vēlas atildēt uz taviem jautājumiem

Ne tikai tev ir patīkami, kad vīrietis interesējas par tavām vēlmēm. Arī viņam patīk, kad tu uzdod viņam jautājumus par to, kas viņam patīk. Viņš nezina, kas viņam patīk? Piedāvā viņam izpētīt viņa ķermeni ar tavu palīdzību. Esam droši, viņš tam piekritīs ar lielāko prieku!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kas ātrāks – lidmašīna “Sukhoi Su-31” vai BMW M klases auto?
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skaistākās operu ārijas par mīlestību festivālā “Summertime” Jūrmalā
4 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Jānis Stībelis laiž klajā jaunu singlu un aicina uz jubilejas koncertu
4 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
Viens vedējs, lielāka cena. Maksa par atkritumu izvešanu var celties
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
KNAB aiztur Dobeles domes iepirkumu komisijas vadītāju
23 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: “Politiķiem ir bail šo lietu kustināt.” Uzņēmēju diskusija par atbalstu aktīvai rīcībai
50 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Stājies spēkā Ušakovam nelabvēlīgais spriedums strīdā ar Ķirsi
18 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Latgales mežos izvērš divas sēņotāju glābšanas operācijas
1 stunda