Kokteilis
Dzīvo

5 lietas, kuras nedrīkst izsviest no mājokļa pat tad, kad tās nokalpojušas0

Foto: Pexels

Skaidrs, ka mājās uzkrāt vecas, nederīgas lietas ne tikai nevajag, bet no tām ir pat jātiek vaļā, taču jāatceras, ka ne visu drīkst izmest, jo tas var veicināt pat ļoti nopietnas problēmas. Daudzas lietas ir saistītas enerģētiski ar mājokli vai ar tiem, kas tajā dzīvo.

Daudzi priekšmeti palīdz radīt labvēlīgu enerģētiku mājoklī, tāpēc izsviest tos nedrīkst nekādā gadījumā!

1. Pulksteņus

Foto: Pexels

Svarīgi – runa ir par pulksteņiem, kas darbojas! Pulkstenis – tas ir laiks, bet “mētāties” ar laiku ir kategoriski aizliegts. Pulksteņus uzskata par maģisku priekšmetu, kas ir piesaistīts cilvēkam un vietai, kurā viņš dzīvo. Pulkstenis sevī “uzkrāj” visu labo un arī visu slikto. Tieši tāpēc nedrīkst dāvināt tādus pulksteņus, kas pirms tam ir stāvējuši kādā citā mājoklī un “kalpojuši” kādiem citiem cilvēkiem.
Tiek uzskatīts, ka izsviežot pulksteni, tu pārtrauc saikni ar saviem tuviniekiem. Tas var novest pie šķiršanās, nopietniem strīdiem un skandāliem. Tāpēc pulksteņus ieteicams remontēt nevis uzreiz atmest tiem ar roku, ja to mehānisms ir sācis streikot.

2. Nagus un matus

Nagus un matus nedrīkst izsviest tāpat vien, ja tie nokļūs kādu nelabvēļu rokās, tad var tos izmantot maģiskos rituālos, paņemot tavu veiksmi, veselību un citas vērtības no tavas dzīves.
Kā pareizi tikt vaļā no nogrieztiem matiem un nagiem? Tos vajadzētu utilizēt tā, lai neviens tos nevar atrast, piemēram, sadedzinot.

3. Maizi un ēdienu

Foto: Sergey Melkonov/Shutterstock

Maize daudzās kultūrās ir svēts ēdiens. Tā simbolizē pārticību un ģimenes labklājību. Maizi patiešām nedrīkst izmest mēslainē, bet, ja tā ir sabojājusies un neesat varējuši to apēst, labāk to ir izbarot putniem. Tādā veidā jūs ar to dalīsieties.
Ezotēriķi uzskata, ka izsviest mēslainē jebkuru pārtiku ir riskanti. Īpaši runa ir par sāli – to nedrīkst aizdot, var tikai uzdāvināt. Ja tu šo ticējumu neņemsi vērā, vari piesaukt nelaimi sev un savai ģimenei.

4. Makus

Maks ir vieta, kurā mēs glabājam naudu un tas ir naudas talismans. Kad maciņš ir saplīsis un nonēsāts, tas nenozīmē, ka tas uzreiz ir jāizmet mēslainē. Iegādājies jaunu, bet veco maciņu noglabā kādā atvilktnē. Tādā veidā tavs jaunais maciņš pieradīs pie sava saimnieka, bet vecais – nesaraus saikni ar tavu naudas plūsmu.

5. Fotogrāfijas

Ilustratīvs attēls
Foto: Pexels.com

Fotogrāfijas nedrīkst izmest nekādā gadījumā! Utilizēt sadedzinot drīkst tikai tās bildes, kurās nav redzami tev tuvi cilvēki. Savukārt, ja fotogrāfijā ir redzams kāds ģimenei piederīgs vai vienkārši mīļš cilvēks, foto ir jāsaglabā piemiņai. Pat, ja tu ar šo cilvēku vairs nesazinies, nedrīkst šādā veidā pārtraukt kontaktu.
Izmest drīkst tikai tās fotogrāfijas, kurās ir redzami cilvēki, kas vēlējuši tev ļaunu vai kaitējuši.

LA.lv