Kokteilis
Dzīvo

5 lietas, kuras nedrīkst aizdot un aizņemties0

Foto: Unsplash

Saskaņā ar tautas ticējumiem, dažas lietas ir kategoriski aizliegts aizdot vai aizņemties. Uzzinot, kuras tās ir, tu varēsi sevi pasargāt no problēmām un neveiksmēm.

Sāls

Foto: Unsplash

Kategoriski ir aizliegts aizdot sāli. Ja tavi kaimiņi tev pavaicā sāli, tad dot to tikai ar nosacījumu, ka tā ir dāvana. Bīstamība slēpjas sāls enerģētiskajās īpašībās, kas spēj ietekmēt likteni.
Sāls ir viens no svarīgākajam maģiskajiem komponentiem, tādēļ to pieņemt no citiem cilvēkiem nedrīkst. Daudzi cilvēki ir aizdevuši sāli, bet to saņemot atpakaļ, zaudējuši veikssi, saslimuši, izšķīrušies ar mīļoto. Tas ir ļoti bīstami.

Trauki

Foto: Unsplash

Trauki uzņem tās mājas enerģiju, kurā atrodas. Ja kāds vēlas izdarīt ko sliktu otram cilvēkam, viņš var iedot lietošanā savu krūzīti, šķīvīti, karotīti, bļodiņu utt.. Nevienam nedodiet savus traukus un nevienam nelūdziet tos aizdot, lai negatīvu neietekmētu cita cilvēka vai paši savu dzīvi.
Ir uzskats, ka trauki, kurus esi aizņēmusies var veicināt slimības, jaunu baiļu iegūšanu, neveiksmes un izsaukt daudz citas negatīvas sekas. Ja dzīvojat ar kādu svešinieku kopā, tad varat izmantot traukus tikai kopā ar viņu, piemēram, viesu mājās vai kopmītnēs, bet arī šajā gadījumā jābūt ļoti uzmanīgiem. Vēl lielāku bīstamību rada sabojāti vai sasisti trauki, kurus nekādā gadījumā nedrīkst turēt mājās.

Drēbes

Foto: Unsplash

Daudzi vīrieši un sievietes par absolūti normālu parādību uzskata uz laiku samainīties ar drēbēm, tomēr labāk to nedarīt. Ja nopērc jau lietotas drēbes tajā nav nekā slikta, tādēļ, ka tu par to samaksāji, tomēr arī šajā gadījumā būtu vērts veikt enerģētisko tīrīšanu.
Apģērbs – tas ir kaut kas ļoti privāts, tādēļ pat aizņemoties kaut ko no tuviniekiem, kuri noteikti tev nevēl neko ļaunu, labāk iedod viņiem kaut ko pretī. Tomēr vislabāk neaizņemies lietas – tās var tev atnest neveiksmi. Vislielāko bīstamību rada apavi. Tie sevī uzsūc vislielāko daudzumu negatīvās enerģijas.

Rotas, dārglietas

Foto: Unsplash

Kategoriski ir aizliegts aizdot dārglietas. Rotaslietas uzsūc tā cilvēka enerģiju, kuram pieder, tādēļ to cilvēku, kurš rotaslietas izmantos, tās ietekmēs ļoti negatīvi. Nenostrādās arī triks ar dāvināšanu – lielākoties metāli un akmeņi ir visai „kategoriski”.
Uzliekot cita cilvēka gredzenu vai auskarus, tu vari sevi uzsūkt viņa problēmas. Bioenerģētikas speciālisti atzīmē, ka dārglietas, kurām piemīt cilvēkus aizsargājoša ietekme, svešiniekus var „aplipināt” ar slimībām un neveiksmēm. Īpaši jāpiesargājas no sudraba un platīna rotaslietām. No akmeņiem-talismaniem visbīstamākie svešiniekam būs mēnessakmens, kalnu kristāls un dimants.

Slota

Foto: Unsplash

Ja cilvēks uz laiku aizdod vai aizņemas svešu slotu, tad saskaņa ar ticējumiem, viņu var skart vilšanās finanšu jomā. Var sākties melnā svītra, kas ved pie nejaušiem naudas zaudējumiem, problēmām darbā. Slota nekādā gadījumā nedrīkst pamest tavu māju. Tas pieļaujams tikai tādā gadījumā, ja tā tev vairs nav vajadzīga.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv