Ir tāda kategorija sieviešu, kuras ir pārliecinātas, ka vīrietis viņām kaut ko ir “parādā”. Šāda domāšana attiecībās riskē ar uzticību vai pat noved pie šķiršanās. Parasti sievietes to saprot par vēlu, kad viss jau ir zaudēts. Psihologi iesaka, pirmām kārtām, pārstāt no sava mīļotā vīrieša pieprasīt šīs 5 lietas.

1. Viņa nepieprasa sevi uzturēt

Runa nav par ģimeni, bet pāriem. Kad divu cilvēku attiecībās sieviete no vīrieša sāk pieprasīt sevi pabarot, apģērbt un izklaidēt, tad kā minimums tas vīrieti padara bažīgu. Ja tā arī notiek, tad tam noteikti jābūt pēc paša vīrieša iniciatīvas, nevis pēc sievietes uzstādījuma.

2. Viņa neprasa atteikties no draugiem

Pat, ja jums ļoti nepatīk kāds no viņa draugiem vai tuviniekiem, tas nebūt nenozīmē, ka viņam ir jāatsakās no šiem cilvēkiem. Pat, ja viņi, jūsuprāt, slikti viņu ietekmē. Jāatzīst, ka ilggadīgai draudzībai ir daudz lielāka nozīme, nekā attiecībām ar sievieti. Tā ir viņa dzīves daļa, ar ko viņam jātiek galā pašam, bez iejaukšanās kādam no malas.

3. Viņa neprasa atteikties no tā, kas viņam patīk

Nekad nelūdziet vai vēl trakāk – nepieprasiet vīrietim pārstāt darīt kaut ko, kas ir viņa vaļasprieks, lai viņš sāktu vairāk laika veltīt jums. Gudrai sievietei jāsaprot, ka vīrieša dzīve nevar sastāvēt tikai no darba un mīļotās sievietes, viņam ir nepieciešams laiks arī sev.

4. Viņa nepieprasa piedalīties savos vaļaspriekos

Ja jūs mīlat dejot, bet viņš to nevar ciest, jums nav tiesību pieprasīt no viņa, lai viņš dotos ar jums kopā un mācītos dejas. Iedomājieties, ka jūs katru nedēļu ceļaties 5 no rīta, lai brauktu, piemēram, makšķerēt. Protams, var dalīt viens otra vaļaspriekus, un tajā nav nekā slikta, ar vienu nosacījumu – ka otram cilvēkam tas arī šķiet interesanti. Ja tas tā nav, nekādā gadījumā no partnera to nedrīkst pieprasīt. Respektējiet viņa vēlmes.

5. Viņa neliek viņam kļūt citādam

Cilvēki mainās tikai tad, kad viņi paši to vēlas. Samierinieties. Vienīgais, kas no jums ir atkarīgs – jūs varat norādīt uz to, kam būtu vērts pievērst uzmanību, lai kaut ko mainītu. Bet jāizdara tas ir viņam pašam. Bez jūsu palīdzības.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem