Kokteilis
Mīli

5 lietas, ko vīrieši uzzina par sievieti, tikai uz viņu paskatoties0

Foto: Pixabay

Šīs 5 lietas vīriešiem top skaidras uzreiz, tiklīdz viņi paskatās uz sievieti. Zinātnieki ir pierādījuši, kā vīrieši uztver sievietes make-up un ko no tā izsecina!

1. Sievietes intelekts

Pārsteidzoši, ka Hārvardas universitātes zinātnieki ir veikuši pētījumu, kura rezultātā ir izdevies pierādīt, ka sievietes ar uzkrāsotām lūpām vīriešiem šķiet gudrākas. Viņi šo pētījumi nosaukuši par “lūpu krāsas efektu”. Visticamāk, tas izskaidrojams ar to, ka sieviete ar glīti uzkrāsotām lūpām jūtās pārliecinātāka par sevi, attiecīgi radot arī tādu pat priekšstatu par sevi apkārtējos.

2. Cik profesionāla viņa ir?

Zinātniski pierādīts: jo vairāk uz sievietes sejas ir profesionāli uzkrāsota grima, jo kompetentāka viņa šķiet vīriešiem. Uzsvars tiek likts uz grima daudzumu un mērenību! Saskaņā ar statistiku, šādai sievietei vīriešu acīs ir augstāks sociāls statuss.

3. Vai viņa var būt vadītāja?

Bet ar šo īpašību ir tieši otrādi. Jo vairāk šķietami sieviete izmanto kosmētiku, jo mazāka iespēja, pēc vīriešu domām, ka viņa spēj labi vadīt kolektīvu. Jo mazāk kosmētikas viņa izmanto, jo labāk piemērota ir vadošajiem amatiem. Tā vismaz uzskata vīrieši.

4. Atklātība

Vīrieši uzskata – jo vairāk uz sievietes sejas ir grima, jo mazāk atklāta viņa ir. Zinātnieki apstiprina šo informāciju un skaidro ar to, ka sievietes, kuras ir intravertas, labāk jūtās ar rūpīgu grimu.

5. Cik pārliecināta viņa ir?

Saskaņā ar aptaujas datiem, vīrieši ir pārliecināti: ja sieviete kosmētikā izmanto spilgtus toņus, piemēram, lūpu krāsu vai acu ēnas, viņa ir ļoti pašpārliecināta!  Starp citu, interesantus datus ieguvuši pētījuma autori. Izrādījās, ka vīriešu skatiens aizkavējas pie sievietes, kurai ir sarkana lūpu krāsa vidēji 7,3 sekundes, pie sievietes, kurai ir rozā lūpu krāsa – 6,7 sekundes, bet pie tām sievietēm, kuras neizmanto lūpu krāsu – 2,2 sekundes.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv