Kokteilis
Dzīvo

5 lietas, ko nedrīkst valkāt: tās piesaista nelaimes0

Foto: Pixabay

Garderobe nav tikai imidža daļa. Tā palīdz cilvēkiem būt pašpārliecinātākiem, veiksmīgākiem un pat izvairīties no dažādām nepatīkamām situācijām. Taču ir arī tādas lietas, kas, gluži otrādi, nelaimes un bēdas piesaista.

Lūk, 5 lietas, ko nekādā gadījumā nevajadzētu valkāt un pat turēt savā skapī:

1. Sveša cilvēka apģērbs

Ilustratīvs attēls
Foto: Pixabay.com

Ir ļoti daudz ticējumu, kas saistīti ar citu cilvēku apģērbu un citām lietām. Viens no galvenajiem ir tas fakts, ka apģērbs spēj “uzsūkt” sava saimnieka emocijas un atcerēties tās. Tāpēc tādu apģērbu, kuru saimnieku liktenis jums nav droši zināms, labāk nekad nevilkt. Tādā veidā jūs pasargāsiet savu enerģiju un biolauku. Ja tomēr valkājat tādas drēbes, rēķinieties, ka tās var piesaistīt gan sīkas nepatikšanas, gan arī lielas nelaimes un slimības.

2. Miruša cilvēka apģērbs un citas viņam piederošas lietas

Ezotēriķi iesaka sadedzināt mirušu cilvēku apģērbu. Tas nenes ne prieku, ne laimi cilvēkam, kas to valkās. Tieši pretēji – viņu gaida strīdi ģimenē, darba zaudēšana, veselības un citas problēmas. Ja runa ir par ģimenes relikvijām un dārglietām, tās ir nepieciešams “attīrīt” – ar iesvētītu ūdeni baznīcā. Palūdziet, lai tās nesūta jums ļaunumu, jo jums nav ļaunu nodomu par šo lietu bijušo “saimnieku”.

3. Lietas, kas saistās ar negatīvām un bēdīgām atmiņām

Foto-Shutterstock

Katra cilvēka dzīvē ir kāpumi un kritumi. Ja jūs esat pamanījuši dīvainu kopsakarību: jums neveicas kādā konkrētā apģērbā – tieciet no tā vaļā. Ekstrasensi apgalvo, ka apģērbs ļoti viegli “uzsūc” cilvēka emocijas, bet pēc tam liek atkal un atkal atgriezties pie šiem brīžiem. Atvadīties no pagātnes, sadedzināt aiz sevis visus tiltus, nenožēlot to – šo mācību ir jāapgūst vienu reizi. Jūs taču nevēlaties atkal un atkal izdzīvot kādu sāpīgu notikumu tikai tāpēc, ka jums šī kleita, cepurīte vai jaciņa tomēr patīk? Esam pārliecināti, ka jums ir vēl daudz cita mīļa apģērba, kas nesaistās ar negatīvām atmiņām.

4. Apavi, kas neder

Ķīnieši apgalvo, ka cilvēka veselība sākas ar pēdām. Tāpēc saglabāt jaunību un ilgmūžību jūs varēsiet vien tādā gadījumā, ja valkāsiet ērtus apavus, kas ir piemēroti tieši jūsu pēdas formai. Izmērs, dziļums, krāsa – tam visam ir nozīme. Pirms sākt “dzīties” akli pakaļ modei, padomājiet, cik ērti jums ir konkrētajos apavos.

5. Krāsu gamma

Neitrāli pelēks. Par šo ar vēl lielāku pārliecību var teikt – universāls tonis, uzsver Una Bernatoviča. Tas neapnīk un piestāv teju visiem. Elegants, var kombinēt ar jebkuru krāsu.
Publicitātes foto

Ja jūsu garderobē ir daudz apģērba pelēkā, melnā, baltā krāsā, jums ir jāiegādājas drēbes arī citos toņos. Katrai krāsai ir sava funkcija un katra no tām spēj palīdzēt cilvēkam konkrētos dzīves periodos. Nebaidieties valkāt arī spilgtu krāsu apģērbu. Valkājot drēbes pelēkā un melnā krāsā jūs būtībā “izdzēšat” sevi un pārvēršaties par neredzamo cilvēku.
Apģērba izvēle ir atbildīgs solis, kam patiesībā būtu jāved jūs tuvāk pie jūsu sapņiem, labklājības, laimes un veselības.

LA.lv