Kokteilis
Mīli

5 lietas, ko nedrīkst darīt pirms mīlēšanās0

Foto: Pexels

Varētu likties, ka sekss taču ir bez “robežām” un kas gan var būt tāds, ko nevar darīt pirms tam? Bet izrādās, ir dažas lietas, no kurām vajadzētu atturēties pirms ieplānota romantiska vakara, vēl jo vairāk – nakts. Noskaidrosim, ko nekādā gadījumā nevajadzētu darīt pirms tam, kad esat iecerējuši fizisku tuvību ar mīļoto cilvēku. Turklāt mēs esam droši, ka par dažām no tām jūs pat nenojautāt, ka to nevar. Neticat?

1. Lietot antihistamīnus

Patiesībā pretalerģijas zāles ne tikai atvieglo dzīvi alerģiskiem cilvēkiem, bet arī sausina gļotātu, turklāt ne tikai mutes vai deguna! Šo medikamentu iedarbība tāpat attiecas arī uz vagīnu, bet tas, savukārt, var novest pie nepatīkamiem sarežģījumiem intīmās tuvības laikā. Tāpēc nevajadzētu pirms tam lietot šāda veida medikamentus.

2. Ēst asu ēdienu

Ēdiens ļoti tieši ietekmē mūsu smaržu receptorus. Mes taču neēdam daudz lokus vai ķiplokus, ja zinām, ka mums pēc dažām stundām ieplānots randiņš. Analoģiski ass ēdiens iespaido vagīnas smaržu un pat garšu. Bez tam asa pārtika var provocēt vēl arī vēdera pūšanos, izraisot tajā gāzes, kas jums sagādā milzīgu diskomfortu tuvības brīdī. Rezultātā – sabojāts vakars.

3. Lietot alkoholu

Protams, glāze vīna pirms tuvības būs pašā laikā. Bet, lūk, par daudz alkohola pirms mīlas nakts nepavisam nav tā labākā ideja. Maldīgs ir arī uzskats, ka vairāk alkohola palīdz atslābināties un tām sievietēm, kam grūti sasniegt orgasmu, tas var palīdzēt. Patiesībā ir otrādi – pārāk liela alkohola deva asinīs no orgasma attālina. Bet vīriešiem pārāk liela alkohola deva izraisa problēmas ar potenci.

4. Skūties

Jūs droši vien esat pārsteigti par šo punktu, taču tā ir patiesība. Tas tāpēc, ka skūšanās laikā cilvēka āda, it īpaši tur, kur tā ir ļoti maiga, piemēram, bikini zonā, iegūst mikrotraumas, bet intenstīva seksa laikā tajās var iekļūt sviedri un pat infekcijas. Tāpēc par šādām higiēniskām lietām vajadzētu parūpēties agrāk, lai mazās rētiņas paspēj sadzīt, un neriskēt ar savu veselību.

5. Izmantot pārtiku

Protams, kaislīgākiem brīžiem var izmantot šokolādi vai putukrējumu. Taču ņemiet vērā, ka dažādi pārtikas produktu nonākšana, piemēram, vagīnā, var izraisīt diezgan nopietnas alerģijas reakcijas. Tāpēc nevajadzētu eksperimentēt, pirms tam nenoskaidrojot no partnera, no kādiem pārtikas produktiem viņam iespējams ir alerģija.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv