Kokteilis
Mīli

5 lietas, ko izmēģināt priekšspēles laikā: vīrieši to dievinās0

Foto: Shutterstock

Pastāv muļķīgs uzskats, ka priekšspēle ir domāta priekš tā, lai sniegtu baudu tikai sievietei. Patiesībā priekšspēle ir lielisks veids kā sniegt baudu arī vīrietim. Turklāt, tieši priekšspēles laikā iespējams gūt neaizmirstamu intīmo pieredzi. Atceries, ka sekss starp diviem cilvēkiem ir kā fiziski, tā emocionāli baudāms. Tieši tāpēc priekšspēles laikā iespējams sniegt juteklisku stimulāciju vīrietim. Katram vīrietim ir savas individuālās vēlmes un fantāzijas, turklāt ir kas tāds, kas visiem ir kopīgs. Esam apkopojuši pāris lietas, ko izmēģināt priekšspēles laikā. Vari būt droša, ka vīrieši tās dievinās. Taču atceries, šīs ir tikai dažas no lietām, esi radoša un neaprobežojies ar tām.

1. Pārliecinies, ka izskaties nevainojami. Vienmēr atceries, ka tev jāspēj stimulēt partneri dažnedažādākajos veidos. Tajā skaitā arī vizuāli. Pārsteidz savu partneri skaistā apakšveļā, vai skaisti ieveidotiem matiem un seksīgu grimu. Tas nekas, ka pēc pāris mirkļiem jau būsi izpūrusi, bet tu būsi radījusi lielisku pirmo iespaidu. Tu taču zini, ka vīrieši baudu gūst arī ar acīm.

Foto: Shutterstock

2. Atklāj savas seksuālās vēlmes runājot neķītri. Pasaki viņam to, ko vēlies un kas viņu sagaida. Liec viņam saprast, ka vēlies izmēģināt ko jaunu un vēlies viņam sniegt vēl nepieredzētu baudu. Parādi viņam to savas personības pusi, ko viņš līdz šim noteikti nav redzējis. Vari būt droša, ka vīrieti tas  patīkami satrauks un pamodinās “tauriņus vēderā”.

3. Praktizē skūpstīšanos. Skūpsti veicina kaisli un emocijas starp partneriem intīmo mirkļu laikā. Turklāt, skūpsti ir ļoti dažādi, tie tuvina un rada iekāri. Attiecībās ir ļoti maz lietu, kuras nevarētu atrisināt ar kaislīgu skūpstu.

Foto: Shutterstock.com

4. Izmanto rokas. Neesi pasīva. Izmanto rokas, lai kontrolētu situāciju. Pieskaries partnera sejai, izbrauc caur viņa matiem vai ieķeries viņa gurnos. Tas stimulēs partneri izjust vēl lielāku baudu.

5. Pieskaries, glāsti, masē partnera jutekliskākās ķermeņa vietas. Atceries, ka katram vīrietim šīs jutekliskākās ķermeņa vietas var atšķirties. Tāpēc ir svarīgi iepazīt savu partneri un to noskaidrot. Tas ir veids, kā pierādīt viņam, ka pievērs uzmanību arī detaļām un, ka tev ir svarīgi, lai arī viņš gūst maksimālu baudu kaislīgo mirkļu laikā. Jo labāk tu pazīsi savu partneri, jo lielāku baudu spēsi viņam sniegt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv